En iyi Samsung Galaxy A13 kılıfları 2023


Galaxy A13, sağlam donanıma, Android 12’ye ve iki işletim sistemi yükseltmesi vaadine sahip etkileyici bir küçük telefon. 5G’den yoksun olsa da, bu uygun fiyatlı telefon, onu en iyi durumlardan birinde koruduğunuz sürece birkaç yıl dayanabilir. Her insanın ihtiyaçları farklı olsa da çoğu insan, yerle yüksek hızlı bir karşılaşma sırasında yerleşik Gorilla Glass 5’e daha iyi bir hayatta kalma şansı veren ince bir koruyucu kılıftan memnun olacaktır. Ayrıca, Samsung bu modeli yalnızca siyah olarak piyasaya sürmeyi seçtiği için telefonunuza biraz renk katabilirsiniz.

Bunlar Galaxy A13’ünüzü korumak için en iyi kılıflar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Günlük ihtiyaçlarınız için doğru çantayı bulun

Galaxy A serisi, Samsung’un iyi donanımın maliyetini düşüren en etkileyici tasarımlarından biridir, böylece daha fazla kişi doğrudan bir telefon satın alabilir ve bir taşıyıcıya kilitlenmekten kurtulabilir. Aslında, Galaxy A telefonlar, satın alabileceğiniz en ucuz Android telefonlardan bazılarıdır. Yüksek çözünürlüklü 1080×2408 LCD panelli A13, ekranında Gorilla Glass 5’e sahiptir ve telefonu güncel tutmayı vaat eden iki işletim sistemi yükseltmesiyle Android 12’yi çalıştırır.