En iyi regl takip uygulamaları 2023


Adet döngünüzün zirvesinde kalmak, yalnızca doğum kontrolü veya gebe kalma amaçları için gerekli değildir. Ayrıca, altta yatan koşullarla ilgili olabilecek veya olmayabilecek olağandışı kalıpları ve düzensizlikleri yakalamanıza da yardımcı olur. En iyi regl izleme uygulamaları, adet döngünüzü takip etmenize ve üreme sisteminiz hakkında yararlı, anlayışlı bilgiler sağlamanıza olanak tanır. En iyi uygulamalar, toplanan verilerden ders alır ve kayıtlara dayalı sağlam tahminler sağlayabilir.

İşleri biraz daha ileri götürmek istiyorsanız, en iyi Android akıllı saatlerin ve fitness takipçilerinin çoğunun aynı kadın sağlığı özelliklerini sunması yardımcı olur. Örneğin, adet döngünüzü Samsung, Fitbit ve Garmin’in popüler giyilebilir cihazlarında takip edebilirsiniz ve veri günlükleri telefonunuzda saklanarak tüm takip sürecini kolaylaştırır.

Android için en iyi adet takip uygulamaları nelerdir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.