En iyi Raspberry Pi kamera 2023


En iyi Raspberry Pi kitlerinin çoğuyla ilgili sorun, pek çok temel öğeyi bulurken en iyi Raspberry Pi kamerasını kaçıracak olmanızdır. Raspberry Pi için kamera modülleri mevcuttur veya mini PC’nizi daha fazla çok yönlülük ekleyerek canlandırmak için bir tak ve çalıştır USB web kamerası bile alabilirsiniz. Ancak yeni bir kamera bulduktan sonra en iyi Raspberry Pi 4 SD kartlarından birini aldığınızdan emin olun, böylece çekimleriniz için yeterli depolama alanınız olur.

Bir web kamerası ekleyerek Raspberry Pi’nizi güçlendirin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Raspberry Pi kamerayla bir görünüm ekleyin

Raspberry Pi’de video çekimi çok iyi destekleniyor ve iki USB bağlantı noktasıyla Aluratek AWC02F gibi bir şeyi takmak ve çalışır duruma getirmek çok kolay. Ayrıca, video veya fotoğraf çekmenize ve kamerayı Skype veya Google Hangouts aracılığıyla görüntülü konferans için kullanmanıza izin veren çok sayıda yazılım bulacaksınız. PC, Mac veya Chromebook’unuz için en iyi web kamerasını arıyorsanız, ayarlanabilir tasarım ve basit kurulum onu ​​kolay bir seçim haline getirir.