En iyi Raspberry Pi ekranları 2023


Yani zaten en iyi Raspberry Pi kitini aldınız, ancak bir şeyleri gerçekten görebilmek istiyorsunuz, bu yüzden en iyi Raspberry Pi ekranını bulmanız gerekecek. Ardından, Raspberry Pi 4’ü veya hatta Raspberry Pi 400’ü almış olmanızdan bağımsız olarak, kullanmak için bir ekran bulmanız gerekecek. Bu nedenle, mini bilgisayarınıza kullanmaya değer bir ekran vermek için en iyi seçenekleri bir araya topladık. .

En iyi Raspberry Pi ekranları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Raspberry Pi Ekranlarına sahip bir ekran ekleyin

En iyi Raspberry Pi kitlerinden birini aldıktan sonra, sıradaki adım harika bir ekran elde etmektir. Ve Raspberry Pi, video söz konusu olduğunda beceriksiz değil. Çift 4K monitörü destekleyen mevcut modelle, hemen her ekranı çalıştırabilecek güce sahiptir. Evdeyken daha büyük bir monitör veya televizyon kullanabilirsiniz, ancak daha taşınabilir bir şey için GeeekPi 7 inç Raspberry Pi Ekranını seviyoruz. Raspberry Pi’niz için küçük bir ekrana ihtiyacınız varsa ve kurulum dosyaları üzerinde çalışmak veya çalıştırmak için özel bir yüksek güçlü şarj cihazı taşımak istemiyorsanız, onu da seveceksiniz.