En iyi PS5 standları 2022 | Android Merkezi


PS5 epeydir piyasada. Bir tane bulmak zor olsa da, bir tane alacak kadar şanslı olanlar şimdi ilk kez PS5 kurulumlarını özelleştirmeyi düşünüyor olabilir. Yeni bir sistemle birlikte, oyun oynarken PS5’i korumanın veya – en önemlisi – serin tutmanın farklı yolları ve yolları dahil olmak üzere yeni aksesuarlar geliyor. Yine de, harika bir duruş bulmak zor olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, satın alabileceğiniz en iyi PS5 stantlarından bazılarını bir araya getirdik.

Bu stantlarla PlayStation 5’inizi güvende tutun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ne alacaksın?

PS5 nispeten yeni olduğundan ve birini takip etmek hala zor olabileceğinden, duvar montaj seçenekleri tam olarak çok çeşitli değildir. Şu anda vahşi doğada bulacağınız stantların çoğu, etrafa serpiştirilmiş bir avuç benzersiz seçenekle birlikte bir veya iki tasarımın varyasyonlarıdır. Bizim seçimimiz olan NexiGo PS5 Yatay Stand, en iyi satın alma seçeneğidir. Diğer stantların özellikleri olmasa da yapması gerekeni yapar ve PS5’inizi serin tutarken güvende ve zarar görmesini önler.