En iyi PS5 duvar montajları 2022


PS5 epeydir piyasada. Bir tane bulmak zor olsa da, bir tane alacak kadar şanslı olanlar, büyük konsolu bir eğlence sistemine sığdırmakta zorlanıyorlar. Konsolun boyutu ve şekli için üretilmemiş özel TV sehpaları ve kurulumları ile birçok kişi PS5’lerini duvara monte etmeyi düşünüyor. İşlem tamamen yeni değil ve doğru yapılırsa hoş görünümlü bir kurulum sağlayabilir. Yine de harika bir duvar montajı bulmak zor olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, bulabileceğiniz en iyi PS5 duvar montaj aparatlarından bazılarını topladık.

Ne alacaksın?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir PS5’i takip etmek hala zor olabileceğinden, duvar montaj seçenekleri tam olarak çok çeşitli değildir. Şu anda vahşi doğada bulacağınız duvar montajlarının çoğu, etrafa serpiştirilmiş bir avuç benzersiz seçenekle birlikte bir veya iki tasarımın varyasyonlarıdır. Bizim seçimimiz olan HIDEit PS5 Duvar Montajı en iyi satın almadır. PS5’inizi korurken ve gözden uzak tutarken soğutmayı amaçlayan basit bir montaj parçasına sahiptir.