En İyi Prime Day TV fırsatları: 2. günden itibaren tüm fırsatların canlı bir özeti


Yenile

Hisense U6HF

(İmaj kredisi: Hisense)

Fire TV’ler, Prime Day için büyük ölçüde indirimlidir ve bir tanesini 89 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz. Bu 24 inç Insignia F20 için, ancak daha büyük bir şey arıyorsanız, 50 inç F50 4K çözünürlüğe sahiptir ve fiyatı 299 dolardır. Partinin en iyi değeri, 279 dolardan gelen 55 inçlik F30’dur.

Ancak daha iyi bir öneri Hisense 50U6HF olacaktır. Bu model sadece 339 dolara düştü ve bu, Insignia’nın tekliflerinden daha pahalı olsa da buna değer çünkü Hisense U6 bir QLED paneliyle geliyor. Kuantum nokta teknolojisi, normal LED TV’lerden çok daha iyi kontrast seviyeleri sağlar ve daha yüksek parlaklık seviyeleri elde edersiniz – bu da onu her iki dünyanın da en iyisi yapar. Son üç yılda birkaç QLED TV kullanmış biri olarak Hisense U6’yı şiddetle tavsiye ederim; maliyeti ne olursa olsun çalmak.

LG OLED C1 Serisi Akıllı TV

(İmaj kredisi: LG)

Artan verim ve düşen üretim maliyetleri ile OLED TV’ler hiçbir yerde birkaç yıl önce olduğu kadar maliyetli değil. Bu anlaşmalar bunu kanıtlıyor; Sony’nin A80J’si bugün satın alabileceğiniz en iyi 55 inç OLED TV’lerden biridir ve şu anda 1.000 doların altına alabilirsiniz.

Tabii ki, en iyi OLED TV’leri arıyorsanız, LG’ye dönmeniz gerekecek. C1 serisi bu kategoride yiğit olmuştur ve 55 inçlik versiyon ideal seçenektir. Daha küçük bir TV istiyorsanız 48 inçlik bir model de satışta ve 65 inçlik bir sürüm arıyorsanız, LG B1 için sadece 1.500 $ ödemeniz gerekecek.

Yukarıda özetlediğim tüm TV’ler, 4K’da 120Hz’e çıktıklarından oyun oynamak için idealdir. Burada bir uyarı: LG’nin 48 inç A1 OLED TV’si 676 dolara düştü ve kulağa C1 serisine benziyor olsa da durum böyle değil. Öncelikle, panel 60Hz’e kilitlendiğinde A1, 120Hz yenilemeyi kaçırıyor. Yani biraz daha fazla ödeyip onun yerine C1’i almanız daha iyi. Elbette, oyun oynamayı umursamıyorsanız, A1 ile biraz para biriktirebilirsiniz.

Samsung Çerçeve 2021 Resmi

(İmaj kredisi: Samsung)

LG ve Sony, çabalarını OLED TV’lere odaklarken, Samsung, TV’lerini farklılaştırmak için QLED’e yöneldi. QLED TV’ler normal bir LCD panele sahiptir ancak parlaklığı ve renk canlılığını artıran iletici bir katman içerir. Bu arada OLED TV’ler, ayrı ayrı yanan piksellere sahiptir ve bu nedenle daha siyah siyahlar sunar.

Ne olursa olsun, Samsung’un QLED teknolojisi OLED TV’lerle aynı seviyede ve bu özellikle son iki yıldır geçerli. Bir Samsung QLED TV ile ilgileniyorsanız, 55 inçlik The Frame’e bir göz atmak isteyeceksiniz; mükemmel görüntü kalitesine ve onu öne çıkaran benzersiz bir tasarıma sahiptir. Samsung’un akıllı TV platformu da çevredeki en iyilerden biridir ve

Hepsinden iyisi, satışta olan model 2022 baskısı ve sadece birkaç ay önce piyasaya çıktı. Değeri en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, 2021 modelinin fiyatı yalnızca 979 ABD dolarına düştü ve bu da onu çok daha cazip hale getiriyor.

The Frame hayranı değilseniz, Samsung’un Q80A 55 inç QLED TV’si daha yaygın bir tasarıma sahiptir ve fiyatı yalnızca 797 ABD dolarına düşmüştür.

Samsung QLED 8K TV

(İmaj kredisi: Samsung)

8K çözünürlükten daha iyi olamaz. Çoğu insan normal ortamlarda 4K’dan farkı çıplak gözle anlayamayacak olsa da, 8K’ya yemin edenler de var. Farklılıklar genellikle daha büyük ekranlarda görülebilir, bu nedenle bu Samsung modelinin yalnızca 65, 75 ve 85 inçlik modellerde gelmesi olasıdır.

500 dolarlık indirimden sonra bile hala son derece pahalı, ancak Quantum Mini LED’ler, geniş görüş açısına sahip yansıma önleyici ekran, dahili ses yardımcıları, Dolby Atmos ve çok daha fazla.

Samsung Neo QLED

(İmaj kredisi: Samsung)

Amazon, bugün satış yapan tek vitrin değil. Samsung, Prime üyeliğiyle bulamayacağınız bazı fırsatlara sahiptir. Yaklaşık 4.000 $ harcayın ve mükemmel Terrace dış mekan televizyonunu normal fiyatından 1.000 $ daha ucuza alabilirsiniz. Daha da büyütmek istiyorsanız, şu anda Samsung’un web sitesinde 1.000 $ indirimle 120 inçlik bir projektöre yükseltebilirsiniz.

Bunlar kesinlikle çok yüksek fiyatlar olsa da, Samsung bu ürünlerde muhtemelen başka hiçbir yerde yenemeyeceğiniz ağır indirimler sunuyor.

Sony 4K televizyon

(İmaj kredisi: Sony)

QLED ve OLED modellerinin yanı sıra daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız ancak bir Fire TV almak istemiyorsanız, Sony, TCL ve Hisense’den Roku TV’ler ve Google TV’ler gibi birçok başka seçenek mevcuttur. 200 dolardan daha düşük bir fiyata 720p ekranı seçmenin aşırı bütçe yolunu seçebilir veya biraz daha fazla harcayarak 700 dolardan daha ucuza oldukça hoş bir 4K TV alabilirsiniz. Yolun ortasına gitmeyi tercih ederseniz, Hisense’nin R6 Serisi Roku TV sadece 279 $’a indirimli ve yine de 4K çözünürlük sunuyor.

TLC 32

(İmaj kredisi: TLC)

Ofisiniz veya mutfağınız için daha küçük bir televizyon mu arıyorsunuz? Prime Day için indirimli olarak bazı güzel 24 ve 32 inç modelleri alabilirsiniz. Uygun bütçeyle bulacağınız TV’lerin çoğu yalnızca 720p çözünürlüğe sahip spor LED ekranlara sahiptir, ancak bazen bunu oturma odanızdaki ana TV’ye ek olarak ekstra bir TV olarak kullanıyorsanız gerçekten ihtiyacınız olan tek şey budur. En iyi yanı, TLC Sınıfı 3 Serisi ve Hisense A4 Serisinin YouTube, Hulu, Google Play ve daha fazlasını destekleyen akıllı Android TV’ler olmasıdır.

Vizio M556-H4

(İmaj kredisi: Vizio)

Vizio’nun M serisi, orta sınıf TV kategorisinde yiğit olmuştur ve bunun çoğunun elde ettiğiniz değerle ilgisi vardır. Bu özel varyant, 4K QLED paneli, tam dizi yerel karartma bölgeleri ve en sevdiğiniz akış hizmetlerine sahip bir akıllı TV platformu olan 55 inçlik bir modeldir. Bu, 60Hz ile sınırlıdır, bu nedenle oyun oynamak için ideal değildir, ancak bütçeyle yüksek kaliteli bir panel istiyorsanız, burada çok şey elde edersiniz.