En iyi Pixel 7 ve 7 Pro kablosuz şarj cihazları 2023


Resmi olarak, Google Pixel 7, kablosuz şarj için 20W ve Pixel 7 Pro, 23W olarak derecelendirilmiştir. Ancak, her iki telefon için de en yüksek kablosuz şarj hızlarına ulaşmak için Pixel Stand’a (2. Nesil) ihtiyacınız olduğundan işler karmaşıktır. 10W hıza ulaşmak için kablosuz şarj cihazının EPP profiline sahip olması gerekir. Artık kafanı kaşımayı bırakabilirsin çünkü ödevini senin için yaptık. Bunlar, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nuz için en iyi kablosuz şarj cihazlarıdır.

Pixel 7 ve 7 Pro’nuzun yakıtını kablosuz olarak doldurun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Doğru Pixel kablosuz şarj cihazını seçme

Pixel 7 veya 7 Pro’nuzu herhangi bir şarj cihazıyla şarj etmek kafa karıştırıcı olabilir ve Genişletilmiş Güç Profili (EPP) ön koşulu nedeniyle işi kablosuz olarak yapmak daha da göz korkutucu olabilir. Bu nedenle, bu özette en iyi seçeneklerinizi bir araya getirdik. Pixel 7 veya 7 Pro’nuz için mümkün olan en yüksek kablosuz şarj hızını istiyorsanız, bunu yalnızca Pixel Stand (2. Nesil) sağlayabilir. Pixel 7 serisine kablosuz olarak 20W veya 23W gönderebilen başka bir kablosuz şarj cihazı yok.