En iyi Pixel 7 Pro ekran koruyucuları 2023


Google’ın Pixel 7 Pro’su, muhtemelen şirketin şimdiye kadar yaptığı en iyi akıllı telefon. Güçlü özelliklere sahip solungaçlara yüklenmiş, her parçası hayal edebileceğiniz kadar harika olan 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç LTPO AMOLED panele sahiptir. Bununla birlikte, kolayca zarar görebilen bir cam ekran olduğu söyleniyor, bu yüzden bu en iyi Pixel 7 Pro ekran koruyucularından birine ihtiyacınız var. İster temperli bir cam ürünü ister ince bir TPU filmi tercih edin, önerilerimiz Google Pixel 7 Pro’nuzun ekranını çizilmelere, çizilmelere ve çok daha fazlasına karşı korur.

Bunlar en iyi Google Pixel 7 Pro ekran koruyucularıdır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pixel 7 Pro’nun büyük ekranı en iyi korumayı hak ediyor

Google Pixel 7 Pro’nun kesinlikle inkar edilemez (yeni sekmede açılır) en iyi Android telefonlardan biridir (ve en azından halefi piyasaya sürülene kadar öyle olacaktır) (yeni sekmede açılır) şu anda satın alabilirsiniz. Stok Android deneyiminden sınıfının lideri görüntüleme özelliklerine ve özel özelliklere kadar, bu şey iyilikle doludur. Ve bu kadar harika bir cihazdan bekleneceği gibi, 120 Hz yenileme hızı sayesinde bakması ve etkileşim kurması keyifli olan 6,7 inç LTPO AMOLED panele sahiptir. Ancak bu ekranın, telefonu kutusundan çıkardığınızdaki kadar harika görünmesini istiyorsanız, bu en iyi Google Pixel 7 Pro ekran koruyucularından birini almayı düşünmelisiniz.