En İyi Pixel 6 Pro Koruyucuları: ArmorSuit, TOCOL ve LK


Google Pixel 6 Pro için biraz ekran koruması satın almak ister misiniz? Mevcut koruyuculardan bazıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun!


Pixel 6 Pro, son birkaç yılda Google’ın düşünce kuruluşundan çıkan tartışmasız en iyi cihazdır. Bununla birlikte, amiral gemisi akıllı telefonların dünyasına yeniden giriyorlar ve bu cihazın bu amacı sergileyen temel özellikleri kavisli ekranı, özel silikonu ve kamera dizisi. Ve bu ekrandan bahsetmişken, Google ayrıca arkaya monte edilmiş parmak izi tarayıcısını ortadan kaldırdı ve bunun yerine ekranın arkasına gizlenmiş bir ekrana sahip.


Ancak hepimizin bildiği gibi, kavisli ekranlar ve ekran koruyucular gezinmesi zor bir dünya olmuştur. Parmağınızla arasındaki katman sayısı nedeniyle zarar görebilecek bir ekran içi tarayıcı ekleyin ve felaket için yeni bir tarifiniz var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu nedenle, tüm işlevselliği korurken cihazınızı koruyabilmenizi sağlamak için, şu anda mevcut olan en iyi ekran koruyucuları derlememiz burada.

Not: Bu, piyasaya daha fazla seçenek çıktıkça güncellemeye devam edeceğimiz bir listedir. Mevcut haliyle, bu kılavuzda temperli cam ekran koruyucular bulunmamaktadır.


ArmorSuit Askeri Kalkan

ArmorSuit tarafından piksel 6 pro için TPU ekran koruyucu

Kaynak: ArmorSuit

ArmorSuit’in MilitaryShield ürünü, Pixel 6 Pro için üretilmiş, baloncuk önleyici bir ekran koruyucudur. Zamanla sararmasını önleyecek içeriklere sahip optik olarak şeffaf bir malzeme kullanır. Üretici ayrıca, cihazınızın günlük kullanımda alabileceği küçük çizikleri ve çizikleri ortadan kaldırabilen kendi kendini onarma yeteneğine sahip olduğunu iddia ediyor.

ArmorSuit ayrıca ekran koruyucunun büyük/küçük harf dostu olduğunu söylüyor ve bunların yüksek düzeyde hassasiyet sağlamak için lazerle kesildiğini ekliyor. Koruyucu ayrıca iki paket halinde gönderilir. Bu yazıyı yazarken, bunlar bu listedeki en ucuz aksesuarlar.

ArmorSuit Askeri Kalkan

ArmorSuit MilitaryShield, paranın karşılığı göz önünde bulundurularak hassas bir uyum sunar.

TOKOL TPU Filmi

Pixel 6 pro için TOCOL'den TPU ekran koruyucu

Kaynak: TOKOL

TOCOL TPU Film, arkadaki kamera dizisi için temperli cam kapaklarla birlikte gönderilen Pixel 6 Pro için başka bir esnek koruyucudur. OEM ayrıca, koruyucunun belirli bir süre içinde geri dönen ve kendi kendini iyileştirme kabiliyetini etkili bir şekilde ima eden bir Japon malzemesi kullandığını belirtir.

TOCOL, filmi ekranınızla hizalamanıza izin veren bu koruyucuyla birlikte bir kurulum kiti içerir, ardından öğreticilerindeki talimatları karıştırıp mükemmel uyumu elde edebilirsiniz.

TOCOL TPU Film Pixel 6 Pro Ekran Koruyucu

Pixel 6 Pro için TOCOL TPU Film, uzun süre dayanacak bir ürün oluşturmak için Japon teknolojisini kullanır.

LK Kendi Kendini İyileştiren TPU Film

Pixel 6 pro için lk tarafından TPU ekran koruyucu

Kaynak: LK

Bu listenin sonuncusu, şu anda birkaç dolarla en pahalı seçenek olan LK Kendi Kendini İyileştiren TPU Filmidir. Önceki iki seçenek gibi, koruyucu da kendi kendini iyileştirme potansiyeline ve çizilmeye karşı dayanıklılığa sahiptir.

İncelemelerinde uygulama kolaylığından bahsediliyordu ve sağladıkları kurulum kitinde ayrıca koruyucunun hizalanmasına yardımcı olmak için daha sağlam bir tepsi bulunuyor.

TOCOL gibi, bu koruyucu da arka kamera lensleri için iki adet temperli cam ve ekran için filmler ile birlikte gelir.

LK Kendini İyileştiren Film

LK Kendi Kendini İyileştiren Film, çiziklerden kurtulma özelliğine sahiptir ve iyi bir uygulama kitine sahiptir.

Pixel 6 Pro’da parmak izi tarayıcı performansı nasıl geliştirilir?

Pixel 6 Pro’nuzun parmak izi tarama özelliğinden hiçbir şey kaybetmemek için aşağıda listelenen işlemleri gerçekleştirdiğinizden emin olun.

  • Pixel 6 Pro’nuzu mevcut en son sürüme güncelleyin. Google’ın Kasım ayı yaması, tarayıcı performansında bir iyileşme olduğunu belirten raporlara sahiptir.
  • Telefonun ekran ayarlarında artan hassasiyeti etkinleştirin.
  • Ekran koruyucuyu uyguladıktan sonra parmak izlerini yeniden kaydedin.