En iyi Philips Hue alternatifleri 2023


Philips Hue akıllı ışıklar, piyasadaki en havalı ürünlerden bazılarıdır ve kesinlikle en popüler olanlardan bazılarıdır, ancak epeyce pahalı, özellikle renkli ampullere girdiğinizde. Bu nedenle, daha ucuz bir seçenek veya popüler olandan başka bir şey (belki hub’ı olmayan bir şey) arıyorsanız, o zaman bu diğer en iyi Philips Hue alternatiflerine göz atın.

En iyi Philips Hue alternatifleri nelerdir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çok fazla ampul, çok az zaman

Philips Hue ampuller, akıllı aydınlatma alanında en çok tanınan ampuller arasında olabilir, ancak görebileceğiniz gibi, tek seçeneğiniz olmaktan çok uzaklar. Şaşırtıcı bir şekilde, bir Philips Hue’ya en iyi alternatif başka bir Philips ürünüdür. İster renk değiştiren WiZ Connected ampuller, ister tamamen beyaz WiZ Connected ampuller olsun, Philips artık evinizi her zamankinden daha ucuza karşılıyor. En iyi kısım? Bunların çalışması için bir hub bile gerekmez, yine de Bluetooth aracılığıyla doğrudan akıllı telefonunuza bağlanabilir veya favori sanal asistanınız tarafından kontrol edilebilirler.