En iyi OnePlus 10 Pro ekran koruyucuları 2023


OnePlus, OnePlus 10 Pro ile eski haline dönmek için çok çabalıyor. Set üstü kamera ünitesi hakkında ne söylerseniz söyleyin, ama bu sefer cesaretlerini sevmelisiniz. Pürüzsüz 120Hz AMOLED paneli bir rüyadır, bu yüzden çizilmelere, çatlaklara ve çentiklere karşı en iyi OnePlus 10 Pro ekran koruyucularından birini alsanız iyi olur.

Bu koruyucularla ekranı çatlaklardan koruyun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ekran güvenliği çok önemlidir

Birinci sınıf OnePlus 10 Pro’nuz için uygun ekran korumasından mahrum kalmaya cesaret etmeyin. 6,7 inç AMOLED panelin bakımını yapmak ciddi bir iştir, bu nedenle en iyi ekran koruyucuyu alarak sağlığına yatırım yaptığınızdan emin olun. Birçok nedenden dolayı en iyi seçimimiz Orzero TPU Ekran Koruyucudur. Orzero, taviz vermeden bütçeye uygun kalite sunan güvenilir bir markadır. Daha ucuz temperli cam kolayca çatlayabilir, ancak termoplastik poliüretan filmler bu riski taşımaz. Ayrıca, sizi bilmem ama ben kişisel olarak cam ekran koruyucunun eklediği kalınlık yerine plastik filmin gerçek dünya hissini tercih ederim.