En İyi Oculus Quest 2 VR Kapak Aksesuarları 2023


VR Cover, VR oturumlarını daha konforlu hale getirmeye yardımcı olan aksesuarlar yaparak yıllardır piyasada. Favorimiz, sanal antrenmanlarınızdan sonra kötü, terli bir köpük pedden kaçınmak için tasarlanmış yüz arayüzü değişimidir. Ancak VR Cover’ın bir pay Oculus Quest 2 için sadece yüz pedlerinden daha fazlası. Quest 2’yi şimdiye kadar yaşadığınız en konforlu VR deneyimi haline getirmek için her bir parçası için çözümlere sahiptir. Aşağıda listelenen tüm bu aksesuarlara sahibiz ve size alabileceğiniz en iyileri aşağı ineceğiz!

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha iyi bir Oculus Quest 2 deneyimi

VR Cover tonlarca ürün üretiyor, ancak Oculus Quest 2 serisi özellikle mükemmel. Sadece yüzünüzü doldurmak ve her şeyi daha hijyenik tutmak için, şirketin yüz arayüzü değişimi işi halleder. Malzeme, Quest 2 ile birlikte gelen köpük pedlerden daha uzun süre giymek için çok daha hoştur ve gerçekten giyebileceğiniz bir malzemeden yapılmıştır. temiz en iyi VR egzersiz oyunlarını oynayan oturumlar arasında.