En İyi Nane Cep telefonları 2023


Mint Mobile, diğer büyük taşıyıcılara kıyasla fiyatın çok altında mükemmel hizmet sunmakla ilgilidir. Çoğu kişi için Mint Mobile’ın felsefesi, seçtikleri telefona kadar uzanıyor. Neyse ki, tonlarca harika Android telefon aynı fikri bünyesinde barındırıyor: en son özellik ve özelliklerle harika bir deneyim elde ederken bunun için çok para ödememek. Mint Mobile ile kullanılabilecek en iyi üst düzey telefon, güçlü 5G desteği, sağlam donanımı ve etkileyici yazılımı sayesinde Google Pixel 7 Pro’dur.

Bunlar, Mint Mobile planınızla eşleştirebileceğiniz en iyi telefonlardır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yer işaretinin yanındaki Google Pixel 7 Pro ana ekranı

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Android’in en iyisi

Satın alma nedenleri

+

Telefoto özellikli inanılmaz kameralar

+

Google’ın Tensor G2 çipiyle sorunsuz performans

+

Mint Mobile’da 5G için büyük destek

+

120Hz yenilemeli hızlı AMOLED ekran

+

IP68 toz ve su direnci

Kaçınılması gereken nedenler

Büyük kamera uçurumunu herkes sevmeyecek

Bir kontrol listesinden, Google Pixel 7 Pro şimdiye kadar yapılmış en iyi Android telefon olabilir gibi görünüyor, ancak her şey mükemmel değil. Telefona güç sağlayan Tensor G2 CPU en hızlısı değil ve yüz tanıma kilidi olması gerektiği yerde değil, ancak Google Pixel 7 Pro incelememize göre, Google’ın amansız iyileştirmesi hala alabileceğiniz en iyi genel paketlerden birini yarattı.