En iyi iPhone 13 ekran koruyucuları: Spigen, LK ve daha fazlası


Özellikle önceki nesillere göre daha yüksek fiyat etiketine sahip yeni modellerden birine sahipseniz, iPhone ekran onarımları oldukça maliyetli olabilir. Çoğu insan, kendilerine yüzlerce dolar kazandırabilecek olsa bile, genellikle herhangi bir ekran koruyucu kullanmaz. Bu kılavuzda, iPhone 13 için en iyi ve en güvenilir temperli cam ve standart ekran koruyuculardan bazılarını bir araya getirdik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Aliun Cam Ekran Koruyucu

iPhone 13 için Aliun Cam Ekran Koruyucu

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro cihazlarıyla çalışır ve 0,33 mm temperli cam ekran koruyucu ile birlikte gelir. Çizilmelere, sürtünmelere, darbelere ve hatta çatlaklara karşı koruma sağlar. Özçekim kamerası için hassas bir oyuğa ve tüm çentiğe sahiptir; bu, özçekimlerinizin keskin görüneceği ve hareket halindeyseniz konferans görüşmeleri sırasında harika görüneceğiniz anlamına gelir.

Lazer kesimli temperli cam ekran koruyucu, kurulum öncesinde ve sırasında cihazın temiz olmasını sağlamak için kurulum talimatları ve bir temizleme kiti ile birlikte gelir. Kitte, iPhone 13’e takmadan önce adımları uygulamanıza yardımcı olacak bir video kılavuzu da var.

iPhone 13 için Aliun Cam Ekran Koruyucu

iPhone 13 için Aliun Cam Ekran Koruyucu

Aliun Glass Ekran Koruyucu, 0,33 mm temperli camla birlikte gelir ve çizilmelere, çizilmelere ve darbelere karşı mükemmel koruma sağlar. Kit, bir temizleme kiti ve nasıl kurulacağına ilişkin talimatlarla birlikte gelir.

Spigen Temperli Cam

iPhone 13 için Spigen Temperli Cam

Spigen Temperli Cam, dayanıklılık için 9H sertlik derecesine sahiptir ve iPhone 13’ünüze kolay uygulama için yenilikçi, otomatik hizalamalı bir kurulum kitiyle birlikte gelir. cihazınızın ve ön kameranızın kimliğinin doğrulanması.

Temperli cam, parmak izi direncini artırmak için oleofobik bir kaplama ile kaplanmıştır. Camın Spigen’in kendi kasaları ve diğer üreticilerin kasalarıyla uyumlu olduğu garanti edilecektir, ancak ikincisi garanti edilmez.

iPhone 13 için Spigen Temperli Cam

Spigen Temperli Cam

Spigen Temperli Cam ekran koruyucu, kullanımı kolay bir kurulum kiti, iPhone 13’ün üst kısmı için hassas kesikler ve çizilmelere ve düşmelere karşı mükemmel performans ile birlikte gelir.

Trianium Ekran Koruyucu

iPhone 13 için Trianium Ekran Koruyucu

Kit, üç temperli camla birlikte gelir; bu, cihazınızın ekranını sık sık düşürürseniz veya ekrana çarparsanız yeni bir tane almak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Ekran koruyucular ultra incedir ve ekranınız için her yönden harika bir koruma sağlar. Bu ekran koruyucu, Face ID sensörünüzü ve özçekim kameranızı kaplar ve sağlanan temizleme seti ve montaj çerçevesi, onu uygulamadan önce bozulmamış ve düzgün bir şekilde hizalayabilmenizi sağlar.

Ekran koruyucu ayrıca, parmak izlerinin, terin ve her türlü yağın ekranınıza görünmesini ve yapışmasını önlemeye yardımcı olacak özel bir ekran kaplamasıyla birlikte gelir. Özel kaplama, ekranın her zaman net, sinir bozucu olmayan ve kristal berraklığında olmasını sağlar.

iPhone 13 için Trianium Ekran Koruyucu

Trianium Ekran Koruyucu

3’lü paket ekran koruyucu, uygulama sürecinin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için kolay kurulum çerçevesi ve temizleme kitiyle birlikte gelir.

LK Temperli Cam

LK Temperli Cam iPhone 13

LK Temperli Cam ekran koruyucu, mükemmel ve bütçe dostu bir seçenektir. Üç temperli cam ekran koruyucunun yanı sıra üç ek arka kamera paneli ile birlikte gelir. İki koruyucu, düşme durumunda güvenli bir uyum sağlayacak ve cihazın hem önünde hem de arkasında çizilmeleri ve sürtünmeleri önleyecektir.

Cam ekran koruyucular aynı zamanda büyük/küçük harf dostudur ve çoğu kasaya herhangi bir sorun olmadan sığar. Bu listedeki diğerlerinin çoğu gibi LK kiti de bir kurulum çerçevesi ve temizleme kitinin yanı sıra kolay uygulama için kurulum kılavuzlarıyla birlikte gelir.

LK Temperli Cam iPhone 13

LK Temperli Cam

LK Temperli Cam ekran koruyucu kiti yalnızca bütçe dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda üç adet temperli cam koruyucu ve üç adet arka kamera merceği koruyucu cam ile birlikte gelir. Tüm cihazı korumak istiyorsanız bu harika bir şey.

ZAGG Görünmez Kalkan

iPhone 13 için ZAGG parlama önleyici temperli cam

ZAGG InvisibleShield cam, kırılmaya ve çizilmeye karşı koruma sağlar. İpeksi ve pürüzsüz bir his camı ile birlikte gelir ve yüzeyinde parmak izlerine karşı yağa dayanıklı bir kaplama vardır. Cam, ona dokunan hiçbir şey olmadan temiz ve berrak kalacaktır. Bu temperli cam ekran koruyucuyu satın alırsanız, ZAGG sınırlı bir ömür boyu garanti de verecektir.

iPhone 13 için ZAGG Görünmez Kalkan

ZAGG InvisibleShield Glass Elite+ iPhone 13 Ekran Koruyucu

ZAGG InvisibleShield temperli cam ekran koruyucu, hassas bir kesim, yağsız camın yanı sıra çizilmeye ve kırılmaya karşı koruma sunar.

QHQHQH Ekran Koruyucu

iPhone 13 için QHQHQH Ekran Koruyucu

Akılda kalıcı bir adı olmasa da hatırlaması kesinlikle kolaydır. Bu temperli cam ekran koruyucu yalnızca üç ekran camıyla değil, aynı zamanda onu hem önden hem de arkadan korumak için üç kamera modülüyle birlikte gelir. 6,1 inçlik bir iPhone 13 ekranına mükemmel bir şekilde sığar ve yüzeyi çizilmelere, parmak izlerine ve çatlaklara karşı korur.

Cam, FaceID sensörünü ve özçekim kamerasını kaplar, ancak cihazın genel kalitesine veya kimlik doğrulamasına müdahale etmediğini taahhüt eder.

iPhone 13 için QHQHQH Ekran Koruyucu

QHQHQH Ekran Koruyucu

Üç adet temperli cam ekran koruyucu ve üç adet kamera kapağı ile birlikte gelir. Ayrıca FaceID ile uyumludur ve iPhone 13’ün tüm ekranını kaplar.

Ferilinso Ekran Koruyucu

iPhone 13 için Ferilinso Ekran Koruyucu

Ferilinso harika telefon kılıfları yapıyor ve şirketin kendi iPhone 13 kılıfları ve diğer üçüncü şahıslarla uyumlu. Ekran koruyucu, üç temperli cam ve iki kamera merceği koruyucusu ile birlikte gelir. Cam 9H dayanıklılık gücüne sahiptir ve çizilmelere, düşmelere ve diğer kazalara karşı koruma sağlar.

Kamera merceği hem fotoğrafçılık hem de videografi ihtiyaçları için mükemmeldir ve flaş cam merceği etkilemez veya yansıtmaz.

iPhone 13 için Ferilinso Ekran Koruyucu

Ferilinso Ekran Koruyucu

Ferilinso Ekran Koruyucu kiti, tüm cihazı korumak için üç temperli cam panel ve iki arka kamera merceği ile birlikte gelir. Cam ayrıca 9H dayanıklılık derecesine sahiptir ve çizilmelere ve düşmelere karşı koruma sağlar.

ORIbox Cam Ekran Koruyucu

iPhone 13 için ORIbox Cam Ekran Koruyucu

ORlbox Cam Ekran Koruyucu, aynı ön ekran düzeni ve tasarımı nedeniyle hem iPhone 13 hem de iPhone 13 Pro cihazlarıyla uyumludur. Düşmeye, çizilmeye ve sıyrıklara karşı mükemmel koruma sağlar ve parmak izlerinin ve diğer yağların ekran paneline yapışmasını önlemek için oleofobik bir kaplamaya sahiptir.

iPhone 13 için ORIbox Cam Ekran Koruyucu

ORIbox Cam Ekran Koruyucu

Çizilmeleri ve çatlamaları önleyen mükemmel bir çepeçevre temperli cam ekran koruyucudur ve aynı zamanda bütçe dostudur.

ESR Temperli Cam

iPhone 13 için ESR Temperli Cam

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro için ESR Temperli Cam, hassas bir hoparlör ve çentik kesme ile birlikte gelir. Kurulumu kolaydır, hizalamak için sağlanan kurulum çerçevesini kullanabilirsiniz, kurulumdan sonra temiz ve kabarcıksız olduğundan emin olmak için verilen temizleme kitini kullanın. Temperli cam kalktıktan sonra, 11 lb’ye kadar kuvvete dayanmak üzere test edildiği için çizilmeye ve çatlamaya karşı korumanın keyfine varacaksınız.

iPhone 13 için ESR Temperli Cam

iPhone 13 için ESR Temperli Cam

ESR Temperli Cam, cihazınızı çatlak ve çizilmelere karşı korur ve pakette 3 adet temperli cam ekran koruyucu bulunur.

Günün sonunda, ekran koruyucuları seven biri olmasanız bile, cihazınıza ve paranıza değer veriyorsanız, bazı ekstra aksesuarlara biraz para harcamak akıllıca bir yatırımdır. En iyi iPhone 13 standart kılıfları ve iPhone 13 MagSafe kılıfları hakkında mükemmel bir rehberimiz var ve kaliteli bir kılıfı bir ekran koruyucuyla birleştirmek, yatırımınızın önümüzdeki aylarda ve yıllarda güvenli ve sağlam olacağı anlamına gelir.

Cihazınızı satmak, hatta yenisiyle değiştirme zamanı geldiğinde takas etmek istiyorsanız, düzgün çalışırsa çok daha fazlasını alırsınız ve kendiniz satarsanız bile değerinde olur. daha iyi durumda ise daha fazla.

Apple iPhone 13

iPhone 13 serisi, Apple’ın en yeni amiral gemisi cihazlarıdır. Yükseltilmiş bir A15 Bionic yonga seti, yeni kameralar ve harika yeni özelliklerle birlikte gelir.