En iyi iPhone 12 Pro kamera merceği koruyucuları


iPhone 12 Pro, kamera donanımıyla dikkat çekiyor. En iyi iPhone 12 Pro kamera merceği koruyucuları listesinden bir tane alarak onu koruyun.


iPhone 12 Pro, sadece normal iPhone 12’den sıyrılmak için fazladan bir kamera sallayarak değil, aynı zamanda Apple ProRAW, LiDAR odaklı gece modu portre gibi bazı harika profesyonel düzeyde özelliklerle bu yıl gerçekten ‘Pro’ telefon olarak ortaya çıktı. ve Dolby Vision HDR video kaydı bunlardan birkaçıdır. Kameraların iPhone 12 Pro’ya gerçek bir yatırım olduğunu söylemeye gerek yok, bu da kameraları korumanız gerektiği anlamına geliyor. Vakaların hayranı değil misiniz? Problem değil. Sizi zahmetten kurtarmak için en iyi iPhone 12 Pro kamera merceği koruyucularının bir listesini derledik:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • ailun lens ekran koruyucu kombinasyonu

  ailun lens ekran koruyucu kombinasyonu

  Sadece 0,33 mm kalınlığında ultra ince temperli camdan yapılmış olan bu, bunun gibi bir malzeme kadar sert olan 9H camdan yapılmıştır ve üst kısmında oleofobik bir kaplama vardır.

 • egv iphone 12 pro lens koruyucu

  egv iphone 12 pro lens koruyucu

  EGV kamera merceği koruyucularını daha önce denedim ve uygun fiyat ile malzeme sağlamlığı ve netlik gibi özelliklerin harika karışımından çok etkilendim.

 • egv lens ekran koruyucu kombinasyonu

  egv lens ekran koruyucu kombinasyonu

  EGV’nin sunduğu temel dayanağı kaçırmadan, kamera merceğinden ekrana kadar çok yönlü koruma mı istiyorsunuz? 6’lı paket EGV ekran koruyucu ve lens koruyucu kombinasyonu tam size göre.

 • lk iphone 12 pro lens koruyucu

  lk iphone 12 pro lens koruyucu

  Listedeki yüksek malzeme kalitesi güvencesiyle gelen en uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alan LK kamera lens koruyucusu, biraz gönül rahatlığı sağlamak için 9H temperli cam kullanır.

 • sxufo bling kamera lens koruyucusu

  sxufo bling kamera lens koruyucusu

  Pekala, gösteriş faktöründe her şeyi göze alan aksesuarların hayranıysanız, SXUFO kamera merceği, iPhone 12 Pro’nuzun diğerlerinden gerçekten farklı olmasını sağlamak için elmas taklidi kristallerle kaplıdır.

 • ubrand kamera kılıfı

  ubrand kamera kılıfı

  Pahalı iPhone 12 Pro’nuz için 360 derecelik koruma sağlayabilecek daha çok yönlü bir şey arıyorsanız, sürgülü kamera merceği koruyucu kapaklı Ubrand kılıf, Apple cihazı için harika bir fiyata harika bir çözüm olacaktır.

 • uniqueme iphone 12 pro lens koruyucu

  uniqueme iphone 12 pro lens koruyucu

  iPhone 12 Pro için yüksek malzeme netliğine sahip, çizilmeye karşı dayanıklı temperli camdan üretilen Uniqueme kamera lens koruyucunun üst kısmında toz ve lekeleri uzak tutmak için oleofobik bir katman bulunur.

 • wsken kamera lens koruyucusu

  wsken kamera lens koruyucusu

  WSKEN kamera merceği koruyucu halkaları, üst kısmı alüminyum kaplamalı sağlam malzemeden yapılmıştır ve telefonunuzun rengiyle tamamen uyum sağlamak için birden çok renk seçeneğiyle sunulur.

 • wsken ışıltı iphone 12 pro lens proctor

  Wsken Sparkle iPhone 12 Pro Lens Koruyucu

  iPhone 12 Pro’nuza biraz ışıltı katmak istiyor, ancak tüm bu kristal parlaklıklarla aşırıya kaçmak istemiyor musunuz? Esken Sparkle, telefonunuzun lenslerini korurken doğru miktarda parıltı sunar.

Kişisel favorilerim olarak, iPhone 12 Pro için EGV 6’lı paket temperli cam kamera lensi ve ekran koruyucuyu seçerdim. Yaklaşık 12 $ karşılığında, 9H temperli cam ekran koruyucunun yanı sıra, bu sınıftaki bir ürün kadar sağlam olan bir lens koruma seti elde edersiniz. Artı, kasa dostu bir tasarıma sahiptir, yüksek malzeme netliği sunar ve ayrıca kamera çıkışının etkilenmemesini sağlamak için flaş halkalarına sahiptir.

Bununla birlikte, geleneksel temperli cam mercek koruyucusu size yetmiyorsa ve daha minimalist bir şey istiyorsanız, WSKEN iPhone 12 Pro kamera mercek halkaları tam size göre. Düşmelerini önlemek için güçlü bir yapıştırıcıya sahip sağlam bir tabandan yapılmış ve üstüne alüminyum kaplama sallanan bu, harika bir çözüm. Ayrıca, telefonun arka paneliyle renk eşleştirmesi yapabilirsiniz.

Bu, en iyi iPhone 12 Pro kamera lensi koruyucuları listemizle ilgiliydi. Daha harika ürün önerileri ister misiniz? En iyi iPhone 12 Pro ekran koruyucuları listemize ve Apple amiral geminiz için en iyi koruyucu kılıfları derleyen bir listemize göz atın. Ayrıca, savurganlık yapmayı planlıyor ancak performansı ve diğer önemli yönleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki videoda iPhone 12 Pro incelememize göz atın: