En İyi iPhone 12 Mini Kamera Lens Koruyucuları


Telefonunuzun kamerasından en iyi şekilde yararlanmak mı istiyorsunuz? Öncelikle, bu en iyi iPhone 12 Mini kamera merceği koruyucuları listesinden bir tane seçerek onu koruyun.


iPhone 12 Mini, Apple’ın büyük tavizler vermeyen küçük bir telefon için can atan insanları hedef alan sürpriz paketi oldu. Telefon yeterli ateş gücü sağlıyor, güvenilir kameralarla donatılmış olarak geliyor ve sorunsuz bir yazılım deneyimi sunuyor – hepsi hoş bir şekilde küçük bir form faktöründe. Ancak çizikler ve sürtünme izleri habersiz gelir ve kamera merceğinde göründüklerinde estetiği bozmaktan daha büyük zarar verirler. Ancak endişelenmeyin, sizi sayfalarca ürün listeleme zahmetinden kurtarmak için en iyi iPhone 12 Mini kamera lensi koruyucularını bir araya getirdik. Seçeneklerinize bir göz atın:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • EGV ekranı ve kamera merceği koruması kombinasyonu

  EGV ekranı ve kamera merceği koruması kombinasyonu

  Çizilmeye dayanıklı temperli camdan yapılan EGV ürününde, ışığın dağılmasını ve düşük ışıklı fotoğraflarınızın bozulmasını önlemek için flaş kesmesi için siyah bir daire bulunur. Ayrıca, pakette 3 ekran koruyucu alırsınız.

 • EGV kamera lens koruyucusu

  EGV iPhone 12 Mini Kamera lens koruyucusu

  EGV kamera lens koruyucusu kolaylıkla takılabilir ve kılıflarla da iyi uyum sağlar. Kullanılan malzeme çizilmeye karşı dayanıklı temperli camdır ve fotoğrafların etkilenmemesi için siyah bir flaş halkası da vardır.

 • kenbu iphone 12 mini kamera lens koruyucusu

  Kenbu iPhone 12 mini kamera lens koruyucusu

  Moh ölçeğinde 9H derecesine sahip temperli camdan yapılmış olan bu cam, iPhone 12 Mini için koruyucu bir çözüm kadar serttir. Ayrıca, kamera çıkışının etkilenmemesini sağlamak için kullanışlı siyah dairelere de sahiptir.

 • iPhone 12 mini için LK Kamera lens koruyucusu

  iPhone 12 mini için LK Cam Kamera lens koruyucusu

  9H temperli camdan yapılan LK kamera lensi koruyucusu, daha pahalı bir alternatifte bulduğunuz hemen hemen her şeyi çok daha düşük bir fiyata sunar ve yedekte büyük bir taviz vermez.

 • Tamoria Eagle Eyes Serisi Kamera Lens Koruyucu

  Tamoria Eagle Eyes Serisi Kamera Lens Koruyucu

  Tamoria Eagle Eyes serisi lens koruyucu, alüminyum alaşımlı bir halkaya ve optik sınıf AR kaplamaya sahiptir. Ayrıca kullanışlı siyah flaş halkaları ve hassas kesim tasarımıyla birlikte gelir.

 • iphone 12 mini için tensea Kamera Lens Koruyucu

  iphone 12 mini için Tensea Kamera Lens Koruyucu

  Darbeye dayanıklı camdan yapılmış olan Tensea ürünü, maksimum darbe emilimi için çift katmanlı tasarıma sahip şirketin anodize aerometal adını verdiği bir yüzeye sahiptir.

 • iphone 12 mini için UniqueMe Kamera Lens Koruyucu

  iphone 12 mini için UniqueMe Mercek Koruyucu

  iPhone 12 Mini için Uniqueme lens koruyucu, Moh sertlik ölçeğinde etkileyici bir 9H’de oturan temperli camdan yapılmıştır, bu da onun en iyiler arasında olduğu anlamına gelir.

 • uniwit color match kamera lens koruyucusu

  Uniwit color match kamera lens koruyucusu

  iPhone 12 Mini’nizin rengini canlandırmanız mı gerekiyor? Çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye sahip alüminyum alaşımdan yapılmış Uniwit koruyucu çözümü sizin için mükemmel bir seçenektir.

 • Wsken alüminyum alaşımlı Kamera Lens Koruyucu

  Wsken Alüminyum iPhone 12 mini Mercek Koruyucu

  iPhone 12 Mini için piyasadaki en iyi kamera merceği koruyucuları arasında, en iyisini arıyorsanız Wsken alüminyum alaşımlı kamera merceği koruyucusu doğru seçimdir.

İşte en iyi iPhone 12 Mini kamera lens koruyucuları listemiz bu kadardı. Ben şahsen iPhone 12 Mini için EGV 6’lı lens koruyucuyu seçeceğim. Ayrıca, orada alabileceğinizin en iyisi olan 9H temperli camdan yapılmıştır. Kasa dostu bir tasarıma sahiptir, yüksek malzeme netliği sunar ve kolaylıkla uygulanabilir.

Ancak, herhangi bir bütçe kısıtlaması olmayan birinci sınıf bir çözüm arıyor olsaydım, iPhone 12 Mini için Tamoria Eagle Eye serisi kamera lens koruyucusunu tercih ederdim. Dairesel bir desen, optik sınıf lens kaplama, nano su geçirmez katman ve ayrıca bir izolasyon katmanı ile yüzeyde anotlanmış bir alüminyum kaplama sergileyen bu çizilmeye karşı dayanıklı çözüm, benjaminleriniz için en iyi değerdir. Ayrıca lens koruyucunun rengini iPhone 12 Mini’nizle eşleştirebilirsiniz.