En İyi Google Pixel 7 ve 7 Pro Fırsatları, Nereden Alınır


Google, 6 Ekim 2022’deki donanım etkinliğinde Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu tanıttı. Yeni telefonlar, önceki nesil akıllı telefonlara göre yinelemeli ancak anlamlı yükseltmeler sunuyor. Hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro ön siparişe açıldı ve önümüzdeki hafta açık satışa çıkacak. En popüler perakendeciler, operatörler ve Google’ın resmi web sitesinde satın alınabilecekler. Bu makale, yeni Pixel 7 akıllı telefonlar için mevcut olan en iyi fırsatlardan bazılarını ve bunları nereden satın alabileceğinizi özetlemektedir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Google Pixel 7 ve 7 Pro: Temel Özellikler

Devam etmeden ve size Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’daki en iyi fırsatlardan bahsetmeden önce, yeni cihazların getirdiği özellikleri ve yükseltmeleri hızlıca gözden geçirelim. Yeni Pixel 7 akıllı telefonlar, akıllı telefonun arkasında uzanan devasa bir kamera çubuğuyla önceki modellerle aynı tasarıma sahip. Geçen yılki modelin aksine, vizör artık Pixel 7’de mat ve Pixel 7 Pro’da parlak bir kaplama verilen metalden yapılmıştır.

Elinizde Pixel 7 Pil Yaşam Tarzı Android

Yeni cihazlara güç veren, ikinci nesil Google Tensor G2 yonga setidir. Yonga setinin CPU mimarisi aynı kalırken, daha iyi bir GPU ve TPU ile birlikte gelir ve daha da iyi makine öğrenimi ve yapay zeka yetenekleri sağlar. Yonga seti ayrıca önceki nesle kıyasla daha iyi görüntü ve video işleme sağlar. Yeni akıllı telefonlarda Macro Focus, Real Tone, Photo Unblur ve Movie Motion Blur gibi kamera hileleri bulunuyor.

Pixel 7, 90 Hz’de yenilenen 6,3 inç FHD+ OLED ekrana sahipken Pixel 7 Pro, 120 Hz’de yenileme yapabilen 6,7 inç QHD+ kavisli ekrana sahiptir. Ekran bu sefer çok daha iyi, 16 milyon renk üretebiliyor ve sırasıyla Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da 1400 nite ve 1500 pik parlaklığa çıkabiliyor. Google ayrıca (nihayet) çok ihtiyaç duyulan Face Unlock özelliğini yeni akıllı telefonlara eklemeyi başardı.

Pixel 7 Pro 899 dolardan başlıyor, Pixel 7 ise 599 dolardan başlıyor, ancak yeni Google akıllı telefona sahip olmak için o kadar para ödemenize gerek yok. Bunun yerine, birçok satıcının ve operatörün sunduğu tekliflerden yararlanabilir ve Pixel 7 serisi telefonu çok daha düşük bir maliyetle satın alabilirsiniz. Aşağıdaki Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’daki en iyi fırsatlara göz atın.

Çevrimiçi perakendeciler

Amazon

Şirket, cihazların ön siparişinde e-hediye kartları sunduğundan, yeni Pixel 7 serisi akıllı telefonu satın almak için en iyi yerlerden biri Amazon. Pixel 7 ön siparişinde 100 ABD Doları tutarında bir hediye kartı alırken, Pixel 7 Pro ön siparişi verenler 200 ABD Doları değerinde bir hediye çeki alacak. Amazon’dan Pixel 7’niz için kılıf, şarj cihazı ve aksesuar satın almak için hediye kartını kullanabilirsiniz.

 • PBI Piksel 7 PBI

  Google Piksel 7

  Amazon, Pixel 7 ön siparişiyle birlikte 100 ABD doları tutarında ücretsiz bir hediye kartı sunuyor. Teklif, 23 Ekim 2022’ye veya stoklar bitene kadar geçerlidir.

 • PBI Piksel 7 Pro

  Google Piksel 7 Pro

  Amazon, Pixel 7 Pro’nun ön siparişiyle birlikte 200 dolarlık ücretsiz bir hediye kartı sunuyor. Kampanya 23 Ekim 2022 tarihine kadar veya stoklar bitene kadar geçerlidir.

En iyi satın alım

Amazon’a benzer şekilde Best Buy, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro satın alındığında hediye kartları sunuyor. Pixel 7 ön siparişinde 100 ABD doları tutarında ücretsiz Best Buy hediye kartı alırken, Pixel 7 Pro ön siparişi verenler 200 ABD doları değerinde bir hediye çeki alacak. Best Buy one-ups Amazon’un Google Pixel 7 ve 7 Pro teklifleri, takas için uygun bir cihaz getirerek perakendeciden ek 400 ABD doları tasarruf edebilirsiniz.

 • Google Piksel 7

  Google Piksel 7

  Best Buy’dan Pixel 7 için ön sipariş verin ve 100$’lık ücretsiz bir e-hediye kartı kazanın. Uygun bir cihazla ticaret yaparsanız, ek olarak 400 ABD doları tasarruf edersiniz.

 • Google Piksel 7 Pro

  Google Piksel 7 Pro

  Best Buy’dan Pixel 7 için ön sipariş verin ve 200$’lık ücretsiz bir e-hediye kartı kazanın. Uygun bir cihazda işlem yaparak ek 400$ tasarruf edin.

Taşıyıcı Fiyatları

AT&T

AT&T, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’da heyecan verici fırsatlar sunuyor. Bir Pixel 7’yi ücretsiz olarak alabilir veya uygun bir akıllı telefonla takas ettiğinizde Pro modelinde 800$’a varan indirim kazanabilirsiniz. Bu anlaşmayı kapmak için uygun sınırsız planlardan birini seçmeli veya mevcut planınızı yükselterek bunun işe yaramasını sağlamalısınız.

 • Google Piksel 7

  Google Piksel 7

  Uygun bir sınırsız plana yükseltin ve bu fırsatı kullanarak ücretsiz bir Pixel 7 alabilirsiniz.

 • PBI Pixel 7 Pro Beyaz Kar 3

  Google Piksel 7 Pro

  Uygun bir sınırsız plana yükseltin ve bu fırsatı kullanarak Pixel 7 Pro’da 800 ABD dolarına varan indirim kazanın.

Verizon

Verizon tekliflerinin bir parçası olarak, eski veya hasarlı telefonunuzu takas ettiğinizde 700$ indirim alacaksınız. Ayrıca başka bir operatörden geçiş yaptığınızda 200$ hediye çeki alabilirsiniz, bu da bunu çok cazip bir seçenek haline getirir. Verizon ile bir Pixel 7 serisi telefon satın aldığınızda Pixel Buds Pro’da 100 ABD doları tasarruf edebilirsiniz. Üstelik bu operatör, tıpkı bu sayfadaki diğer perakendeciler ve servis sağlayıcılar gibi Pixel 7 ve 7 Pro’yu üç renkte sunuyor.

 • Google Piksel 7

  Google Piksel 7

  Uygun bir cihazda işlem yaparak Pixel 7’nizde 700$’a varan indirim ve Pixel Buds Pro’da 100$’a varan indirim kazanabilirsiniz.

 • PBI Piksel 7 Pro

  Google Piksel 7 Pro

  Uygun bir cihazda işlem yaparak Pixel 7’nizde 700$’a varan indirim ve Pixel Buds Pro’da 100$’a varan indirim kazanabilirsiniz.

T mobil

T-Mobile’ın uygun planlarında yeni bir hattı etkinleştirdiğinizde, Pixel 7’yi veya Pixel 7 Pro’yu sırasıyla 99$ veya 399$’a etkinleştirerek 500$ tasarruf edebilirsiniz. Buna ek olarak, operatör, uygun bir cihazla ticaret yaptığınızda ve onu şirketin Magenta Max planında etkinleştirdiğinizde, temel varyantı ücretsiz olarak satın alabilmeniz için 24 aylık fatura kredisi sunuyor.

 • PBI Piksel 7 Beyaz Kar 3

  Google Piksel 7

  T-Mobile, yeni Google Pixel 7’de bir dizi fırsat sunuyor. Aşağıdaki tüm fırsatlara göz atın.

 • PBI Pixel 7 Pro Beyaz Kar 3

  Google Piksel 7 Pro

  T-Mobile, yeni Google Pixel 7 Pro’da bir dizi fırsat sunuyor. Aşağıdaki tüm fırsatlara göz atın.