En iyi Google Pixel 6a şarj cihazları 2023


Bütçe dostu Google Pixel 6a neredeyse üzerimizde. Gerekli tüm aksesuarları önceden alarak kendinizi Pixel 6a’nın gelişine hazırlayın. Yeni A serisi Pixel, kutuda bir şarj cihazı ile gelmeyeceğinden, almak isteyeceğiniz ilk şey bu olacaktır. Bol miktarda bağlantı noktası, çok fazla güç ve PPS profili olan bir şey almak iyi bir fikirdir, böylece Pixel Buds veya Chromebook’unuz gibi diğer cihazların suyunu çıkarmak için 18 W şarj hızı elde edersiniz.

Hepsini şarj etmeliyim!

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Doğru Pixel 6a şarj cihazı nasıl seçilir

Aklınızda bulundurmanız gereken şey, Google Pixel 6a’nın 18W kablolu şarj hızını desteklemesidir. Tüm Piksellerde olduğu gibi, bu kablolu şarj hızına tüm şarj cihazlarından ulaşamazsınız. Aldığınız her şeyin Programlanabilir Güç Kaynağı (PPS) profilini desteklediğinden emin olun. Bu koleksiyondaki tüm seçtiklerimiz bu profili içeriyor ve bu da onları Pixel 6a’nız için en iyi şarj cihazları yapıyor.