En iyi Google Pixel 6A koruyucu kılıflar ve kapaklar


İşte cihazınızı korumak için hemen alabileceğiniz en iyi Google Pixel 6a sağlam, ince, hafif, renkli ve şeffaf kılıflar.


GÜNCELLEME: 10/12/2022 10:00 EST TARAFINDAN ROLAND UDVARLAKI

Google, Spigen, Crave, TUDIA, Ghostek ve Caseology gibi markalardan birkaç yeni vaka ekledik.

Google Pixel 6A, Mayıs 2022’de duyuruldu ve Google’ın en son bütçeli akıllı telefonu. Pixel 6A, amiral gemisi Google Tensor yonga seti, arkada mükemmel bir kamera kurulumu, uzun ömürlü bir pil ve güzel bir yeni tasarımla birlikte gelir.


Google Pixel 6A, kompakt bir 6,1 inç OLED ekran, en yeni Android 12 yazılımı, Google Tensor yonga seti, 6 GB RAM ve 128 GB UFS 3.1 depolama ile birlikte gelir. Pixel 5 serisi ile aynı 12 MP birincil sensöre sahiptir ve gece gündüz güzel fotoğraflar çekmenizi sağlar. Bir bütçeyle amiral gemisi Pixel deneyimini istiyorsanız, düşünmeniz gereken tek cihaz Pixel 6a’dır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu kılavuz size Google Pixel 6a’nızı çizilmelere, düşme hasarlarına, sıyrıklara ve darbelere karşı korumak için en iyi sağlam, ince, hafif, renkli ve şeffaf kılıfları gösterecektir.

Google Pixel 6a ve Google Pixel 6 amiral gemisi karşılaştırmalarımıza göz atmanızı öneririz.

 • Google Pixel 6a için SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  terfi
  SUPCASE UBP kasası 20 fitten düşme testine tabi tutulmuştur ve yerleşik bir ekran koruyucu ve sağlam bir tasarımla birlikte gelir. Yükseltilmiş kenarlara, hassas kesiklere ve dokunsal bir düğme hissine sahiptir. Çizilmelere, çarpmalara ve kazara düşmelere karşı koruma sağlar ve hatta daha fazla konfor için bir destek ayağına sahiptir.

 • Google Pixel 6A için i-Blason Cosmo Serisi

  i-Blason Cosmo Serisi

  terfi
  i-Blason Cosmo Serisi yalnızca şık ve ince olmakla kalmaz, aynı zamanda Pixel 6a’nın önünü ve arkasını kaplayan tam bir korumaya sahiptir. Yerleşik bir ekran koruyucuyla birlikte gelir ve arka tarafı, cihazı kazara düşme hasarına karşı korumak için güzel bir tasarıma sahiptir. Kılıf ayrıca cihazı çizilmelere, çizilmelere ve darbelere karşı korur.

 • Google Pixel 6a için Clayco Önbelleği

  Clayco Önbelleği

  terfi
  Clayco Cache, Pixel 6a’nızı korumak için yüksek kaliteli PU deri ve TPU yastığa sahip birinci sınıf ve el yapımı bir tasarıma sahiptir. Kimlik kartlarını, nakit parayı ve kredi kartlarını saklayabilirsiniz ve yükseltilmiş kenarları ve hassas kesimleri vardır.

 • Google Pixel 6a kasası (Google Pixel 6a)

  Google Pixel 6a kasası (Google Pixel 6a)

  Resmi Google Pixel 6a kılıfı, cihaza tam olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli renklerde mevcuttur. Çizilmelere, eziklere ve çatlaklara karşı her yönden mükemmel koruma sağlar ve %30’dan fazla geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır.

 • Google Pixel 6a Otterbox Banliyö vakası

  Otterbox Banliyö

  Otterbox en dayanıklı kasalardan bazılarını üretir ve Commuter serisi, Siyah ve Maven Way (Pembe) renklerde mevcuttur. Cihazın her yerinde mükemmel koruma sağlayan yumuşak bir iç kılıfa ve sert bir dış kabuğa sahiptir. Yükseltilmiş kenarlara ve hassas kesiklere sahiptir. Yeni Pixel 6A’nızı korumak için en iyi durumlardan biridir.

 • Google Pixel 6a için Caseology Paralaks

  Caseology Paralaks

  Caseology Parallax, ergonomiyi geliştiren ve her tarafında dokulu bir TPU tutma yeri bulunan bir 3D Hexa küp tasarımına sahiptir. Eşsiz iki tonlu bir tasarıma ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç renk seçeneğine sahiptir. Askeri düzeyde korumaya sahiptir ve kablosuz şarjı destekler.

 • Google Pixel 6A için Spigen Sağlam Zırh

  Spigen Sağlam Zırh

  Spigen Rugged Armor kılıf, düşme hasarının etkisini azaltmak için şok emilimi ve karbon fiber tasarımı ile birlikte gelir. Ortalama kılıflardan biraz daha kalın, ancak ekranı ve tüm akıllı telefonu korumak için yükseltilmiş kenarlara, dokunsal düğmelere ve örümcek ağı desenine sahip.

 • Google Pixel 6A için Spigen İnce Fit

  Spigen İnce Kalıp

  Spigen Thin Fit kılıfı favorilerimizden biridir. Hafif ve ince bir profile sahiptir ve mükemmel dokunsal düğme geri bildirimine ve mikrofonlar ve USB-C bağlantı noktası için hassas kesiklere sahiptir. Yükseltilmiş kenarlar, ekranı ve kamerayı çizilmelere karşı korur ve uygun maliyetlidir.

 • Spigen Zor Zırh (Google Piksel 6a)

  Spigen Zor Zırh (Google Piksel 6a)

  Spigen Tough Armor, ekstra bir şok direnci katmanı sağlayan yeni bir köpük teknolojisi ile birlikte gelir. Polikarbonatlı TPU’dan yapılmıştır ve çizilmelere, eziklere, çatlaklara ve düşme hasarlarına karşı mükemmeldir. Üç renkte mevcuttur ve askeri sınıf sertifikalıdır.

 • Google Pixel 6A için TORRAS Darbeye Dayanıklı

  TORRAS Darbeye Dayanıklı

  TORRAS kasası, 9 fit askeri sınıf korumaya ve oldukça minimalist ve ince bir tasarıma sahiptir. Cihazın ergonomisini çok fazla değiştirmeyen bir kılıf isteyen işe gidip gelenler için mükemmeldir ve cihazı çizilmelere, sıyrıklara, çarpmalara ve düşme hasarlarına karşı korur.

 • Google Pixel 6A için Caseology Nano Pop

  Caseology Nano Pop

  Caseology Nano Pop Silikon kılıf, iki tonlu üç renk seçeneğiyle gelir ve güzel Pixel 6a’nızın görünümüne renk katabilir. Çizilmelere, düşmelere ve darbelere karşı koruma sağlar ve ince bir profile sahiptir ve kamera çarpması da dahil olmak üzere tüm telefonu korumak için tam oturur.

 • Spigen Sıvı Hava Zırhı (Google Pixel 6a)

  Spigen Sıvı Hava Zırhı (Google Pixel 6a)

  Spigen Liquid Air Armor kılıf ince, vücuda tam oturan ve hafiftir. İnce bir profili korur ve iki renkte mevcuttur. Neredeyse hiçbir ağırlığı olmayan ek bir koruma katmanı arıyorsanız, bu harika bir alternatiftir.

 • Clear Guard'ı Arzulayın (Google Piksel 6a)

  Clear Guard’ı Arzulayın (Google Piksel 6a)

  Crave Clear Guard kılıf, düşmelere, eziklere ve çizilmelere karşı birinci sınıf koruma sağlar. İnce ve kompakt bir profile sahiptir ve ceplerden kolayca çıkar. Dokunma düğmeleri vardır ve tam oturur.

 • Spigen Ultra Hibrit (Google Piksel 6a)

  Spigen Ultra Hibrit (Google Piksel 6a)

  Spigen Ultra Hybrid, dayanıklı PC arkası ile TPU tampondan yapılmıştır. Net, şeffaf bir tasarıma ve kompakt ve ince bir tasarıma sahiptir. Kamerayı ve ekranı koruyan yükseltilmiş çerçevelere ve rahat kullanım sağlayan dokunsal düğmelere sahiptir.

 • Dual Guard (Google Piksel 6a)

  Dual Guard (Google Piksel 6a)

  Crave Dual Guard kılıf, çizilmelere ve çarpma hasarına karşı darbeye dayanıklı ve çift katmanlı koruma sağlar. Sekizden fazla renkte mevcuttur ve hassas kesimlere, dokunulabilir düğmelere ve ömür boyu garantilidir.

 • Caseology Athlex (Google Pixel 6a)

  Caseology Athlex (Google Pixel 6a)

  Caseology Athlex kılıf, çift tonlu bir renk kombinasyonuyla gelir ve üç farklı stilde sunulur. Düşmelere ve çizilmelere karşı çift katmanlı koruma sağlar ve Pixel 6a’ya mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmıştır. Şıktır ve mükemmel genel koruma sağlar.

 • TUDIA DualShield Grip (Google Pixel 6a)

  TUDIA DualShield Grip (Google Pixel 6a)

  TUDIA DualShield Grip kılıf altı farklı renkte sunulur ve hem ön hem de arka tarafı çizilmelere ve diğer hasarlara karşı koruyan yükseltilmiş çerçevelere sahiptir. Daha fazla tutuş için kaymaz dokulu sırt kısmı vardır ve ince bir şey arıyorsanız mükemmeldir.

 • Ghostek GİZLİ (Google Piksel 6a)

  Ghostek GİZLİ (Google Piksel 6a)

  Ghostek COVERT kılıfı 7’den fazla farklı stil ve renkte gelir ve Pixel 6a için birinci sınıf koruma sağlar. Sarılık önleyici bir kaplamaya ve ön ve arka tarafı çizilmelere ve düşmelere karşı korumak için tampon kenarlı şeffaf bir tasarıma sahiptir.


Hangisini satın almalısın?

Bu yazının sonuna kadar aşağı kaydırdıysanız, ancak kafanız karıştıysa veya hangi kasayı almanız gerektiğine karar veremiyorsanız, doğru yere geldiniz. Hangi kasayı alacağınıza karar vermek kolay değil ama karmaşık da değil. En iyi durumu seçmenize yardımcı olmak için durumu birkaç kategoriye ayırdık:

 • En sağlam kasalar: SUPCASE UBP, Clayco Cache, Otterbox Commuter ve Spigen Rugged Armor kılıfları, aktif bir yaşam tarzı yaşayanlar veya cihazlarınız için ek koruma gerektiren bir işi olanlar için en iyisidir. Bu kılıflar, Pixel 6a’nız için en iyi korumayı sunar ve cihazınızı diğer bazı ince ve hafif kılıflardan daha iyi koruyabilir.
 • Günlük kullanım için en iyi durumlar: Google’ın resmi Pixel 6a kılıfı, i-Blason Cosmo Series, Torras, Spigen Liquid Air Armor ve Caseology kılıfları, işe çok sık gidiyorsanız ve benzersiz ve basit bir şey istiyorsanız mükemmel seçimlerdir. Mükemmel bir genel koruma sunarlar ve ek güvenlik için hepsinin hem ön hem de arka kısımlarında yükseltilmiş kenarlar bulunur.

PBI-Piksel-6a-2-1

Google Piksel 6a

Yüksek yenileme hızı, kablosuz şarj, cam arkalık ve diğer birkaç ayrıntıyı umursamıyorsanız, bu sizin telefonunuz olmalıdır. Bu bir Piksel, ancak daha ucuz. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak cihazdaki tüm fırsatlara göz atın.