En iyi Google Pixel 6 Pro ekran koruyucuları 2023


Google Pixel 6 Pro, kısa sürede piyasadaki en iyi Android telefonlardan biri olduğunu kanıtladı, ancak ekranı aksesuar üreticileri için zorluklar ortaya çıkardı. Örneğin, ekran içi parmak izi sensörü, temperli cam ekran koruyucularla iyi çalışmadı ve ekranın kıvrımlı kenarları, koruyucuların soyulmasını veya düzgün oturmamasını kolaylaştırıyor. Bu, satın aldığınız ekran koruyucuya ekstra özen göstermeniz gerektiği anlamına gelir ve bunlar, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Pixel 6 Pro ekran koruyuculardır.

Pixel 6 Pro ekran koruyucu ile ekranınızın bakımını yapın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yukarıda bahsedildiği gibi, Pixel 6 Pro’nun parmak izi sensörü daha hassastır ve bu da daha kötü okumalara ve hayal kırıklığına yol açar. 6 Pro’nun ekranının altındaki optik sensörün herhangi bir ekran koruyucuyla sorun yaşamaması gerekirken – sonuçta, OnePlus bunları yıllardır kullandı – 6 Pro’nun parmak izi sensörünün çoğu temperli cam ekran koruyucuyla düzgün çalışmadığına dair yaygın raporlar var. Bu, aksesuar üreticileri onları satmayı bırakmadan ve tekrar sunmadan önce hangi değişikliklerin yapılması gerektiğini bulmadan önce, erken temperlenmiş cam koruyucuların çoğunda inceleme bombardımanına yol açtı.