En iyi Google Pixel 6 kablosuz şarj cihazları 2023


Kutuya şarj cihazı dahil edilmeyen Google Pixel 6, kabloyu kesmek ve tamamen kablosuz bağlantıya geçmek için harika bir fırsat sunuyor. Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, sırasıyla 21 W ve 23 W’a kadar kablosuz şarj hızlarını destekler, ancak yalnızca resmi ikinci nesil Pixel Stand şarj cihazını kullanıyorsanız. Genişletilmiş Güç Profili (EPP) ile uyumlu üçüncü taraf pedler, maksimum 15 W güç çıkışıyla sınırlıdır. Tüm bunlar gerçekten kafa karıştırıcı olabileceğinden, doğru satın alma kararını vermenize yardımcı olmak için en iyi Pixel 6 kablosuz şarj cihazlarından bazılarını kısa listeye aldık.

Bunlar en iyi Google Pixel 6 kablosuz şarj cihazlarıdır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pixel 6’nızı kolayca kablosuz olarak şarj edin

Pixel 6’nız için desteklenen 21 W kablosuz şarj hızına ulaşamamanın sinir bozucu olduğunu anlıyoruz. (yeni sekmede açılır) Google’ın ikinci nesil Pixel Stand’ını tercih etmediğiniz sürece, ancak ideal kablosuz şarj deneyimini istiyorsanız bu gerçekten en iyi çözümdür. Elbette, fiyat biraz daha düşük olabilir, ancak incelememizde belirtildiği gibi (yeni sekmede açılır)kesinlikle ödemeniz gereken bedel bu ihtiyaç bu yüksek güç çıkışı.