En iyi Garmin Vivosmart 5 değiştirme bandı 2023


Garmin’in büyüyen premium fitness bantları serisine en son eklenenlerden biri, kalp atış hızı, enerji seviyesi ve uyku takibi, bir akıllı telefona bağlı GPS, parlak bir ekran ve bir şarj başına haftalık pil ömrü. Siyah, beyaz ve soğuk nane olmak üzere üç bant rengi seçeneğiyle sunulur. Ancak, şehirde bir gece geçirmek için dışarı çıkarken daha cesur bir renk seçmek gibi, onu değiştirmek isteyebileceğiniz zamanlar vardır. Ayrıca, grup bozulursa, bunun takipçinizin sonu olmasını istemezsiniz. Neyse ki, alabileceğiniz harika yedek kayışlar var.

İşte Garmin Vivosmart 5 için en iyi yedek kayış seçimlerimiz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Garmin Vivosmart 5 için en iyi yedek kayış hangisidir?

Nisan 2022’de tanıtılan Garmin Vivosmart 5, adımların, antrenmanların, kalp atış hızının, uykunun ve daha fazlasının temel takibi için bir cihaz arayanlar için sağlam bir fitness takipçisi seçimidir. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her sağlık ve zindelik ölçümünü takip eder, ancak yine de uygun bir fiyata gelir. Ayrıca, görünümü değiştirebilmeniz için değiştirilebilir kayışlarla çalışır.