En iyi Garmin Venu 2 ve 2S kayışları 2023


Garmin Venu 2 ve Venu 2 Plus, üstün sağlık ve kondisyon takibi ile mükemmel yaşam tarzı saatleridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç boyut vardır ve hepsinde farklı hızlı açılan kayışlar kullanılır, bu nedenle yenilerini alırken dikkatli olun. En iyi Garmin Venu 2 ve 2S bantlarından bazılarını aşağıda topladık. Venu 2S, 18 mm bant kullanırken standart Venu 2, 22 mm bant kullanır. En yeni varyant olan Garmin Venu 2 Plus’ı seçerseniz, 20 mm’lik kayışlara ihtiyacınız olacak. Bu seçeneklerden bazılarına göz atın!

Garmin’iniz için en iyi akıllı saat kayışları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Garmin Venu 2 ve 2S kayışlarını seçme

Garmin Venu 2 ve 2S, piyasadaki en iyi Android akıllı saatlerden bazılarıdır. Bu akıllı saatler pahalı olabilir, ancak çok yönlü bir giyilebilir deneyim sunan özelliklerle doludur. Artık yeni Garmin Venu 2 Plus kullanıma sunulduğuna göre, sesli asistanlar ve Bluetooth arama ile bu deneyimi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Hangi saati tercih ederseniz edin, deneyimin bir parçası da size uygun bir saat kayışı bulmaktır.