En iyi Garmin Venu 2 ve 2S ekran koruyucuları 2023


Yakın zamanda Garmin Venu 2’yi aldıysanız, bu akıllı saatin ikisi birden beyin ve güzellik Onu istenmeyen hasarlardan korumak isteyeceksiniz, bu nedenle saatiniz için en iyi Garmin Venu 2 ve 2S ekran koruyucularını bulmanız gerekecek. Bu giyilebilir cihazın artık üç farklı boyutta sunulduğunu unutmamak önemlidir. Standart Venu 2 45 mm’dir ve daha küçük olan Venu 2S 40 mm’dir. En son model olan Venu 2 Plus, 43 mm ile tam ortaya düşüyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi Garmin Venu 2 ve 2S ekran koruyucularından bazılarını derledik.

Bunlar, Garmin Venu 2 ve 2S için en iyi ekran koruyuculardır.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Garmin Venu 2 ve 2S ekran koruyucularını seçme

Bir seçim yaparken, birkaç önemli faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle, Android akıllı saatinize uygun bir ekran koruyucu seçtiğinizden emin olun. Ardından, temel bir ekran koruyucu mu yoksa tam koruma için bir kılıf kılıfı mı istediğinizi düşünün.