En iyi Garmin Forerunner 955 Solar yedek bantları


Birinci sınıf bir koşu saati olan Garmin Forerunner 955 Solar, yalnızca koşularınızı değil, uyku dahil diğer etkinlikleri de izlemek için muhtemelen 7/24 takacağınız bir saattir. Akıllı saat modunda 20 güne kadar pil ömrü ve yerleşik, çok bantlı GPS ve güneşten şarj etme özellikleri gibi özelliklerle, bu akıllı saati kullanışlı kol arkadaşınız olarak kullanmak daha da çekici. Bu, onun için rahat bir bant bulmak anlamına gelir. Saatin kendisi, gayet iyi çalışacak 22 mm QuickFit silikon kayışla birlikte gelir. Ancak bir yedek parçaya ihtiyacınız varsa veya daha gösterişli bir şey istiyorsanız, bulabileceğiniz en iyi Garmin Forerunner 955 Solar yedek kordonlarını bir araya topladık.

İşte en iyi Garmin Forerunner 955 Solar yedek kayışları için seçimlerimiz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Garmin Forerunner 955 Solar değiştirme bandı hangisidir?

Garmin akıllı saatlerinin harika yanı, birçoğunun genellikle 22 mm genişlikte aynı değiştirilebilir Hızlı Çıkarma kayış tasarımını kullanmasıdır. Bu, Garmin Forerunner 955 Solar ve Garmin Forerunner 945 gibi en iyi koşu saatleri arasında adlandırdığımız modeller dahil olmak üzere farklı modeller için seçim yapabileceğiniz geniş bir yedek kayış yelpazesine sahip olduğunuz anlamına gelir.