En iyi Garmin Forerunner 255 yedek kordonu


Garmin Forerunner 255, yerleşik bir triatlon özelliği, parkur ayrıntıları ve bir yarış widget’ı gibi özellikle antrenman yapanlara yönelik özelliklere sahip koşucular için sağlam bir akıllı saat seçeneğidir. Ayrıca HRV durumu, sabah raporları, uyku takibi ve daha fazlasının yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla aktivite profiliyle diğer aktiviteler için çok yönlü bir akıllı saattir. Bir silikon kordonla birlikte gelir, ancak 14 güne kadar pil ömrüyle bu saati muhtemelen her gün tüm gün takacaksınız. Bu nedenle, en iyi Garmin Forerunner 255 yedek kordonlarından birine yatırım yapmak, hem görünümü değiştirmek hem de aşınma ve yıpranma belirtileri gösterdiğinde beraberinde gelen kordonu değiştirmek için faydalı olabilir.

İşte en iyi Garmin Forerunner 255 kayışları için seçimlerimiz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Garmin Forerunner 255 bandı hangisidir?

En iyi Garmin Forerunner 255 bandı gerçekten onu neden aldığınıza bağlı olacaktır. İster farklı bir görünüm için ister eskisini değiştirmek için akıllı saatle birlikte gelenle değiştirmek için fazladan silikon bant istiyorsanız, Anrir Yumuşak Silikon Yedek Spor Bilek Kayışı, aldığınız bonusla iyi bir seçenektir. bir paket.