En İyi Galaxy S22 Ultra Cüzdan Kılıfları


Seyahat ederken birden fazla kart ve nakit taşıma eğilimindeyseniz cüzdan kılıfları kullanışlıdır ve bu makalede, Samsung Galaxy S22 Ultra’nızla eşleştirmeyi düşünmeniz gereken en iyilerini listeledik.


Galaxy S22 Ultra, 2022’de Samsung’un ahırlarında bulunabilecek en iyi akıllı telefonlardan biridir. Ve yakın zamanda kendinize bir tane aldıysanız, bahse girerim kartlarınızdaki sonraki öğelerden biri bir kılıftır. Aramanızı kolaylaştırmak için işte Pocketnow’un Samsung Galaxy S22 Ultra için en iyi cüzdan kılıfları hakkındaki kılavuzu.


Galaxy S22 Ultra için daha basit ve daha az hacimli seçenekler arıyorsanız ince kılıflarımızı, ucuz kılıflarımızı ve renkli kılıf rehberlerimizi kaçırmayın!

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Samsung Galaxy S22 Ultra Fantom Siyah

Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra, daha büyük bir 6,8″ QHD+ 120Hz AMOLED ekrana, çok yönlü bir kamera kurulumuna ve tüm gün boyunca devam etmenizi sağlayacak büyük bir pile sahiptir! verimlilik.

En İyi Samsung Galaxy S22 Ultra Cüzdan Kılıfları

 • Samsung LED Görünümlü Flip Cover Galaxy S22 Ultra Kılıf

  Samsung LED Görünümlü Kapak

  Samsung’un LED View Flip Cover’ı, S22 Ultra’nıza tek dokunuşla kontrol getirerek akıllı telefonunuzdaki belirli eylemleri ekranı açmaya gerek kalmadan kontrol etmenize olanak tanır. Hatta ön kapağın iç kısmındaki özel bir yuva ile bazı nakit para veya kartların taşınmasını kolaylaştırır.

 • VRS Design Damda Glide Pro S22 Ultra Cüzdan Kılıf

  VRS Tasarımı Damda Glide Pro

  VRS Design Damda Glide Pro, sağlam bir tasarıma sahiptir ve dört adede kadar kartı saklamak için bir bölmeye sahiptir. Siyah ve Metal Siyahı adı verilen Gri ton olmak üzere iki renkte mevcuttur.

 • OTTERBOX Strada S22 Ultra Cüzdan Kılıf

  Otterbox Strada

  OTTERBOX Strada, birinci sınıf deri hissi ile Galaxy S22 Ultra’ya sağlam koruma getiriyor. Folyo benzeri tasarımı sayesinde, OEM ayrıca nakit veya kartların güvenliğini sağlamaya yardımcı olabilecek bir kart tutucu içerir.

 • BlackBrook Kılıf S22 Ultra Cüzdan Kılıf

  BlackBrook Kasası

  Carson Natural Leather ile üretilen Galaxy S22 Ultra için BlackBrook Kılıf, zarif görünümlü bir aksesuar elde etmenize yardımcı olan, zamanla patlayan bir seçenektir. Hatta dört kart yuvasına ve nakit para depolamak için özel bir bölüme sahiptir.

 • Spigen İnce Zırh Galaxy S22 Ultra Kılıf

  Spigen İnce Zırh CS

  Spigen Slim Armor CS, TPU ve Polikarbonat bazlı yapısı sayesinde mümkün olan minimal bir tasarıma sahiptir. Arkadaki sürgülü kapı, yerini en fazla 2 kart alabilen bir saklama yuvasına bırakır. Bu aksesuar, Spigen’in bilinen korumasını sağlar ve kart sahibine ek işlevsellik getirir.

 • KEZiHOME Deri Kılıf S22 Ultra Cüzdan Kılıf

  KEZiHOME Cüzdan Kılıf

  KEZiHOME Cüzdan Çantası, çekici bir renkli blok tasarıma ve S22 Ultra’nızın iyi görünmesini ve korunmasını sağlayacak manyetik folyo kapatma mekanizmasına sahiptir. Saklanan kartlarınızın izinsiz olarak taranmasını önlemek için kasaya yerleşik bir RFID engelleme plakasına bile sahiptir.

Hangi Samsung Galaxy S22 Ultra Cüzdan Kılıfını satın almalısınız?

Bu listeyi gözden geçirmenize rağmen hala Galaxy S22 Ultra’nız için bir Cüzdan Kılıfı seçemediyseniz, hangi seçeneği almanız gerektiğine dair bazı düşüncelerimizi burada bulabilirsiniz!

Resmi aksesuarlar seçme eğilimindeyseniz, Samsung, yalnızca ek işlevsellik getirmekle kalmayıp, LED Görünüm Kapağı ile telefonu her yönden koruyan bir seçenek sunar. Kılıf, özelleştirilebilir simgeler kullanmanıza olanak tanır ve aramaları yanıtlamak gibi temel işlemler üzerinde tek dokunuşla kontrol sağlar. Kişilere ve uygulamalara simgeler bile atayabilirsiniz.

Bir sonraki favori önerimiz, sağlam kasa ve deri aksesuar kombinasyonuyla OTTERBOX Strada. Askeri düzeyde koruma ve unutmamak gerekirse, kartlarınızı ve nakit paranızı yerinde tutmak için kart sahibi işlevselliği vaat ediyor.

Ve son olarak, Spigen Slim Armor CS ve VRS Design Damda, tüm folyo benzeri tasarımdan kaçınmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerdir. Bunların her birinin kendine özgü özellikleri vardır; ince form faktörü için Spigen ve kutumsu ve hacimli tasarım için VRS.

Bu, Samsung Galaxy S22 Ultra için cüzdan kılıfı koleksiyonumuzun sonunu işaret ediyor. Diğer bazı kasa türlerine göz atmakla ilgileniyorsanız, Roland Udvarlaki’nin birkaç kategoriyi kapsayan Galaxy S22 Ultra için en iyi kılıflar hakkındaki kılavuzunu okuduğunuzdan emin olun.