En iyi Babalar Günü Smartwatch hediyeleri


İdeal bir Babalar Günü hediyesi arıyorsanız, sevdiklerinize sağlıklarını korumalarına veya iyileştirmelerine yardımcı olabilecek bir şey vermek her zaman harika bir seçimdir. Herkesin teknolojiye ne kadar bağımlı olduğu bu günlerde akıllı saatler, kullanışlılık ve sağlığın bir karışımını sunan mükemmel bir teknoloji hediyesidir. Biz de bu yazıda, bu vesileyle hediye etmeyi düşünebileceğiniz en iyi dokuz akıllı saati listeledik.


Babanız hangi akıllı telefona sahip olursa olsun, ister son üç yılda ona hediye ettiğiniz en yeni ve en iyi cihaz olsun, bu listedeki akıllı saatler onunla uyumlu olacaktır. Ancak Apple Watch’un yalnızca bir iPhone ile çalıştığını unutmayın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Apple Watch Serisi 6

babalar günü için en iyi elma izle

Babanızın bir iPhone’u varsa, Apple Watch Series 6, özellikle genel sağlık konusunda ciddileşiyorlarsa veya cihazın sağlık temelli özelliklerinin kullanışlı olacağını düşünüyorsanız, onunla birlikte eklemek için mükemmel bir aksesuardır.

Series 6, 40 mm veya 44 mm olmak üzere iki boyutta gelir ve 399 ila 1.499 ABD Doları arasında değişen fiyat noktalarında birçok kaplama mevcuttur. Apple’ın en yeni S6 SoC’si, her zaman ekranda teknolojisi, EKG ve kalp atış hızı izleme, düşme algılama, bildirim teslimi ve tüm gün süren pil ömrü ile bu cihaz paraya değer.

Yeni Apple Watch Series 6 (ÜRÜN)KIRMIZI

Apple Watch Serisi 6

Apple Watch Series 6, her zaman ekranda olma, düşme algılama, kalp atış hızı izleme, EKG kaydı ve tüm gün dayanan pil ömrü gibi özelliklerle Apple’ın birinci sınıf akıllı saat deneyimini iPhone kullanıcılarına getiriyor.

Apple Watch SE

elma izle se

Apple Watch Series 6’ya benzer bir seçenek olan Watch SE, bir bütçeye bağlı kalmanız gerekiyorsa seçeceğiniz seçenektir. Seri 5 ve Seri 6’daki donanımları daha uygun fiyata sunmak için karıştıran ve eşleştiren bir cihazdır.

Amiral gemisi versiyonu gibi, iki boyutta mevcuttur ancak alüminyum kasasında sınırlı sayıda kaplama sunar; Gümüş, Uzay Grisi veya Altın. Bununla birlikte, cihaz, Series 5’ten S5 SoC, kalp atış hızı izleme, düşme algılama, bildirim teslimi ve tüm gün pil ömrü özelliklerine sahiptir. EKG izleme ve her zaman ekranda gösterme özelliği eksik.

Apple Watch SE

Apple Watch SE, genel deneyimi korurken maliyetleri düşürmek için doğru tavizleri vererek paranızın karşılığını veren bir paket sunan bir cihazdır.

Fitbit Algısı

fitbit duygusu

Android ve iOS ile uyumlu bir akıllı saat arıyorsanız Fitbit Sense, seçebileceğiniz harika bir cihazdır. Rafine bir tasarıma sahiptir ve Apple ve Samsung’un amiral gemisi cihazlarıyla karşılaştırılabilir bir özellik seti sunar. Kalp atış hızını izleme, EKG okumalarını yakalama, koşularınızı takip etmek için bir GPS kullanma ve benzersiz bilek üstü cilt sıcaklığı sensörü özelliklerini fark edeceksiniz. Fitbit, tüm süre boyunca GPS’i etkinleştirirseniz, cihazlarının tek bir şarjla altı günden fazla veya 12 saat dayanabileceğini belirtir.

fitbit duygusu

Fitbit Algısı

Fitbit’in en pahalı giyilebilir ürünü, çekici bir fiyat noktasında harika bir özellik kombinasyonu sunan bir cihazdır.

Garmin Forerunner 55 Akıllı Saat

öncü 55

Garmin Forerunner 55, yakın zamanda koşuyla uğraşan biri için bir akıllı saate ihtiyacınız varsa seçeceğiniz cihazdır. Dahili GPS, PacePro özelliği, kadans uyarıları ve parkur koşusu ölçümü ön ayarıyla, birinin koşusunu veya genel kondisyonunu iyileştirmek için gerekli bilgileri sağlayabilen ideal ayarlar ana bilgisayarını sunar. Bir akıllı telefonla birlikte çalışan Garmin Coach hizmeti de harika bir ektir. Saatin iddia edilen iki haftalık pil ömrü vardır ve sürekli GPS kullanımıyla bu süre 20 saate düşer.

Garmin Öncüsü 55

İlk kez koşmayı denemek isteyenler için mükemmel bir cihaz.

Garmin Forerunner 945 Akıllı Saat

koşucular için en iyi akıllı saat

Bir babanın daha deneyimli sporcusu için bir akıllı saat satın alıyorsanız, bu durumda dikkate alınması gereken bir sonraki en iyi seçenek Garmin Forerunner 945’tir. Bu saat, Forerunner 55’in sunduğu her şeyi alır ve fitness özelliklerini bir kat artırır. çokluk Bir koşu sırasında oksijen alımını kaydetme ve performans durumu raporları gibi ölçümler sağlayarak antrenmanları daha iyi takip etme yeteneği ekler. Garmin, cihazın akıllı saat modunda iki haftaya kadar, GPS her zaman açıkken 36 saate ve GPS açıkken ve müzik çalarken on saate kadar dayanabileceğini iddia ediyor. Evet, saat 1000 adede kadar şarkı saklayabilir.

koşucular için en iyi akıllı saat

Garmin Öncüsü 945

Bu Garmin, sahadaki performansı analiz etmek ve iyileştirmek için doğru ölçümlere değer verenlerin saatidir.

Garmin Fenix ​​​​6 Pro Akıllı Saat

fenix 6 pro en iyi babalar günü garmin akıllı saat

Garmin Fenix ​​6 Pro, saatin tasarımına daha fazla zarafet ve bazı ek özellikler ekleyerek Forerunner 945’in üzerine çıkan bir cihazdır. Ayrıca 0,1 inç daha büyük bir ekrana sahiptir.

Bu cihaz, Forerunner 945 ile neredeyse tüm fitness özelliklerini paylaşır ve yalnızca depolama, pil ömrü ve tasarım açısından yaşam kalitesinde iyileştirmeler yapar. İki haftalık iddia edilen bir pil ömrüne sahiptir ve pil tasarrufu moduyla bu süre altı haftaya çıkar. GPS’in her zaman açık olması saati 36 saat içinde öldürür, ancak pil tasarrufu özelliği etkinse bu süre 72 saate kadar uzar.

Garmin Fenix ​​​​6 Pro

Fenix ​​6 Pro, iki haftalık kullanım iddiasıyla pil ömrünün öncelik listesinde yüksek olup olmadığının dikkate alınması gereken Garmin’dir ve dahili güç tasarrufu modu ile altı haftaya kadar uzatılmıştır. Dahili 32 GB depolama alanı, yerel olarak 2.000’den fazla şarkı ve egzersiz bilgisi depolamak için hoş bir ektir.

Moto 360 (2020)

Pixel Watch rakibi

Herhangi bir kıyafetle iyi görünecek bir cihaz arıyorsanız, Moto 360’ın en yeni nesli başlamak için harika bir yer. En güvenilir donanım bileşenlerinden bazılarına sahiptir ve 1 GB RAM ile birleştirilmiş Snapdragon Wear 3100 SoC, WearOS’u çok fazla hıçkırık olmadan işleyebilir. 24 saat kullanım kapasitesine sahip olduğunu iddia eden bir pil ve 60 dakikada hızlı şarj etme yeteneği ile bu akıllı saat, babanız temiz ve basit bir tasarımı takdir ediyorsa oldukça büyük bir anlaşma yapar.

Pixel Watch rakibi

Moto 360 (2020)

Snapdragon 3100 SoC ile birleştirilmiş paslanmaz çelik çerçeveli klasik görünümlü bir saat, sorunsuz bir kullanıcı deneyimini garanti eder.

Samsung Galaxy Aktif 2 İzle

galaxy watch active 2 en iyi babalar günü tizenOS akıllı saat

Samsung Galaxy Watch Active 2, mevcut en iyi görünümlerden birini sunduğu için tasarımları karşılaştırırken Moto 360’ın hemen yanına yerleştirilebilecek bir cihaz. Bununla birlikte, WearOS’a kıyasla yazılımı için Tizen kullanıyor. Bununla birlikte, cihaz, diğer birinci sınıf cihazlar gibi kullanılabilecek çeşitli uygulamalara ve sağlık özelliklerine sahiptir. Ancak göze çarpan özelliği, saatin çerçevesine yerleştirilmiş dokunmaya duyarlı kadran olmalıdır. Samsung’un listelenen spesifikasyonları, tek bir şarjla üç ila dört günlük bir pil ömrü olduğunu iddia ediyor.

Samsung Galaxy Aktif 2 İzle

Galaxy Watch Active 2, Samsung Ekosistemine dahil olup olmadığınızı seçmek için harika bir akıllı saattir. Cihazın temiz görünümü, dokunmaya duyarlı çerçevesiyle birleştiğinde, dikkate alınması gereken harika bir seçenek haline geliyor.

TicWatch Pro 3

ticwatch 3 pro en iyi babalar günü wearOS akıllı saat

TicWatch Pro 3, bu noktada satın alınacak en iyi WearOS akıllı saat olabilir. Mobvoi tarafından üretilen bu cihaz, Qualcomm’un en son çipi olan Snapdragon Wear 4100’ü çeşitli sağlık ve zindelik izleme özellikleri sunan donanımla bir araya getiriyor. Bu akıllı saate özgü bir şeyden bahsetmişken, AMOLED ve arkadan aydınlatmalı TN panelini bir araya getiren, kendi takdirinize bağlı olarak kullanılabilen çift katmanlı bir ekran bulacaksınız. Mobvoi, bu saatteki pil ömrünün sırasıyla Akıllı Mod ve Temel Modda kullanıldığında üç günden 45 güne kadar değişebileceğini iddia ediyor.

TicWatch Pro 3

TicWatch Pro 3, en son Qualcomm İşlemciye sahip çok yönlü bir WearOS Akıllı Saattir. Çift katmanlı ekranı, kullanıcılara zor durumlarda biraz pil tasarrufu yapmaları için oldukça verimli bir yol sunar.

Akıllı Saat Önerilerimiz

Dolayısıyla, bu listeyi gözden geçirmenize rağmen hala bir karar veremiyorsanız, bir iPhone ile kullanmak için bir akıllı saat satın almak istiyorsanız, o zaman en iyi seçeneğiniz Series 6 olmalıdır, çünkü nasıl bağlandığından Apple Ekosistemi. Bununla birlikte, pilin bir kısıtlama olmadığı bir cihaz arıyorsanız, Fitbit Sense, dikkate alınması gereken harika bir seçenektir.

Samsung akıllı saatler veya diğer WearOS seçenekleri arasında seçim yaparken (bunlar en iyi cihazlardan bazıları olsa da), her zaman bir sonraki büyük yazılım güncellemesini dört gözle bekliyorsanız, şu anda satın alma işlemini ertelemenizi öneririz. Bunu söylüyoruz çünkü bunların Google IO 2021’de duyurulan yeni yazılım için ne zaman bir güncelleme alacağı hâlâ bilinmiyor. Ancak fitness ile ilgileniyorsanız, Garmin’den seçtiğiniz herhangi bir seçenek yanlış seçim olamaz.