En iyi AT&T cep telefonu planları 2023


AT&T, olağanüstü planları, avantajları ve Amerikalıların büyük çoğunluğuna kapsama alanı sağlayan hızla genişleyen bir 5G ağı ile ülkenin en yaygın kullanılan kablosuz taşıyıcılarından biridir. Bununla birlikte, yakın zamanda bir dizi kablosuz planı güncellediler ve yıllardır ortalıkta dolaşan birkaç plandan kurtuldular, bu da bazı uzun vadeli abonelerin biraz kafası karışmasına neden oldu. Planları değiştirmek veya sadece kablosuz taşıyıcının bugün neler sunabileceğini görmek istiyorsanız, en iyi AT&T planları aşağıda bulunabilir.

İster özelliklerle dolu sınırsız planlarından birini ister ön ödemeli basitliği isteyin, AT&T her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için rekabetçi fiyatlara sahip bir dizi seçenek sunar. En sevdiğimiz AT&T Unlimited planı, yani sınırsız premium veri, 4K UHD akış, 50 GB mobil erişim noktası ve tabii ki AT&T 5G erişimi ile birlikte geldiği için.

Bunlar, AT&T’deki yeni telefonunuz için en iyi planlardır.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

ASUS Zenfone 8'de gösterilen AT&T veri bağlantısı

(İmaj kredisi: Samuel Contreras)

AT&T Sınırsız Premium

En iyi genel plan

Satın alma nedenleri

+

Sınırsız premium veri ve 5G erişimi

+

Meksika ve Kanada’da sınırsız konuşma, metin ve veri

+

Ayda 50 GB etkin nokta verisi

+

19 Latin Amerika ülkesinde sınırsız konuşma, metin ve yüksek hızlı veri

+

İmza Üye indirimi mevcut

Kaçınılması gereken nedenler

Çok pahalı

Vergiler ve ücretler dahil değildir

Akış hızları varsayılan olarak sınırlıdır