En iyi aptX Düşük Gecikmeli kulaklıklar 2023


AptX Bluetooth codec bileşeninin sahibi olan Qualcomm, aptX Low Latency’yi “uyum sağlayan ses” olarak tanımlıyor. Bunun anlamı, sesin ekranda izlediğiniz her şeyle senkronize olacağıdır; bu, kablosuz kulaklıkla bir şov, film izliyor veya oyun oynuyorsanız çok önemlidir. bu Bang & Olufsen Beoplay H9 Her yönüyle mükemmel ses kalitesi, harika konfor ve üstün pil ömrü sundukları için en iyi aptX Düşük Gecikmeli kulaklıklar olarak öne çıkıyor.

Bu düşük gecikmeli kulaklıklarla hiçbir şeyi kaçırmayın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bang & Olufsen

(İmaj kredisi: Bang & Olufsen)

Bang & Olufsen Beoplay H9 (3. Nesil)

Hiçbir ritmi kaçırmadan tatlı ses

Satın alma nedenleri

+

Mükemmel ses kalitesi

+

Etkili ANC performansı

+

rahat uyum

+

Sağlam pil ömrü

+

Özel uygulama desteği

+

Google Asistan entegrasyonu

Kaçınılması gereken nedenler

Daha ucuz olmalı

Iffy çoklu cihaz eşleştirme

Yerleşik kontroller tutarsız

Bang & Olufsen, Beoplay H9’u ilk olarak 2017’de piyasaya sürdü ve kulaklıklar artık üçüncü nesline girdi. Rakipler aynı şeyi daha ucuza sunduğunda muhtemelen biraz pahalı olsalar da, birinci sınıf yapı ve rahat uyum dahil, fiyat için bekleyeceğiniz birçok özelliğe sahipler. Bununla birlikte, bu rakiplerin çoğu, aptX Düşük Gecikmeyi desteklemediğinden, bunları senkronizasyon sorunları olmadan içeriği görüntülemek için benzersiz bir alana yerleştirir.