En İyi Apple Watch Series 7 Fırsatları, Nereden Alınır


Kendinize yepyeni bir Apple Watch Series 7 satın almak veya eskiyen bir giyilebilir cihazı yükseltmek mi istiyorsunuz? İşte mevcut en iyi fırsatların ve akıllı saati satın alabileceğiniz yerlerin bir listesi.


iPhone’unuzla eşleştirmek için bir akıllı saat almayı düşünüyorsanız, yapabileceğiniz en basit öneri Apple Watch’tur. Ekim 2021’den beri piyasada bulunan Series 7, başta ekranda ince iyileştirmeler içeriyor ve en iyi akıllı saati arıyorsanız edinmeniz gereken aksesuar.


399 $ perakende fiyatıyla giyilebilir cihaz, fitness seviyelerini iyileştirmek isteyenlere veya telefonlarına bağlı kalarak bildirimlerini takip etmelerine yardımcı olacak bir cihaz isteyenlere kesinlikle çok kolaylık getirecek.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Mavi Apple Watch Series 7

Apple Watch Serisi 7

Apple Watch Series 7, size daha fazla görüş alanı ve çatlamaya karşı dayanıklılık sağlayan geliştirilmiş bir ekran tasarımına sahiptir. Ayrıca, önceki nesillere göre geliştirilmiş şarj hızlarına da sahiptir.

Temel Apple Watch Series 7 Özellikleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Apple Watch Series 7’de fark edeceğiniz birincil fark, ön camın kenarlarına doğru genişleyen ekran olacaktır. Bu sadece çerçevenin boyutunu küçültmekle kalmaz, aynı zamanda daha büyük metinler, ek bir dizi komplikasyon (saat yüzlerine özgü) ve yeni QWERTY klavye için yer açar.

Apple Watch’ın altında, gerektiğinde her zaman doğru bilgiye sahip olmanızı sağlamak için ölçümlerinizi, bildirimlerinizi ve sağlık tabanlı donanımınızı takip etmeyi içeren işlemeden sorumlu S7 SiP’yi bulacaksınız.

Şimdi, dayanıklılık açısından Apple Watch, WR-50 su geçirmezlik derecesinde herhangi bir değişiklik görmüyor, ancak ilk kez IP6X’i ekliyor, bu da Apple Watch’un artık tozdan kaynaklanan dahili hasara karşı korumaya sahip olduğu anlamına geliyor.

Dayanıklılık için fazla bir değişiklik yok. Apple hala 18 saatlik bir pil ömrü olduğunu iddia ediyor, bu da Always-On Display ve diğer kaynak tüketen özellikler etkinken bir günlük kullanım anlamına geliyor. Bununla birlikte, Apple’ın önceki sürümlere göre yüzde 33 daha hızlı güç eklediğini söylediği yerleşik yeni bir daha hızlı şarj etme özelliği var.

Apple Watch Series 7 hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSS bölümümüze göz atın.

Apple Watch Series 7 nereden alınır?

En İyi Apple Watch Series 7 Fırsatları

Elma

Amazon

En iyi satın alım

Verizon

AT&T

T mobil