En iyi Amazon Fire HD 10 ve HD 10 Plus ekran koruyucuları 2023


Amazon, önceki nesillere kıyasla daha hızlı işleme, daha fazla RAM, daha parlak HD ekranlar, daha uzun pil ömrü ve güncellenmiş bir tasarıma sahip olan Fire HD 10 ve HD 10 Plus modelleriyle tablet oyununu gerçekten yükseltti. Ayrıca çoğu Fire Tabletten biraz daha pahalıdır, bu nedenle satın aldığınız ürünü iyi bir kılıf ve ekran koruyucu ile korumak isteyeceksiniz ve son modele sahipseniz eski aksesuarlarınız sığmayacaktır. Bunlar, satın alabileceğiniz en iyi Fire HD ve HD 10 Plus ekran koruyuculardır.

En iyi Fire HD ve HD 10 Plus ekran koruyucularla ekranınızı bozulmadan tutun

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sizin için en iyi Fire HD & HD 10 Plus ekran koruyucuyu nasıl seçersiniz?

Amazon Fire HD 10 ve 10 Plus, bazı üretkenlik işlevleri sunmak ve ucuz bir akış tableti olarak hizmet etmek için yeterli güç ve ekran alanı ile diğer mükemmel Fire HD tabletlerin bir adım ötesindedir. Bu nedenle, ister tatil, ister ders veya iş için hareket halindeyken yanınıza almaya karar verirseniz ekranınızı güvende tutmak isteyeceksiniz.