En iyi akıllı çoklu priz 2023


Evlerimizde bu kadar çok elektronik cihaz ve masalarımızda dağınıklık varken, çoğumuzun her şeyi prize takılı ve açık tutmak için bir veya ikiden fazla prize ihtiyacı var. Cihazlarınızı açık tutmak için bir anahtarlı uzatma kablosuna ihtiyacınız olacak, ancak etkin olmayan cihazları prize takılı tutarak elektriği boşa harcıyor olabilirsiniz. Akıllı bir anahtarlı uzatma kablosu, prizleri istediğiniz zaman açıp kapatabilmeniz için size kontrol sağlar. Bir uygulamayı açmanıza gerek kalmaması için sesli komutları bile kullanabilirsiniz.

Akıllı şerit ile teknolojinizi güçlendirin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi akıllı anahtarlı uzatma kablolarıyla cihazlarınızı çalışır durumda tutun

Nerede güç tüketiyor olabileceğinizi bulmak da dahil olmak üzere, bir akıllı prizle çözebileceğiniz pek çok sorun vardır. En iyi seçimimiz yerleşik güç izleme özelliğine sahiptir, ancak enerji izleme özelliğine sahip en iyi akıllı prizlere de göz atabilirsiniz. Elektrik pahalılaşıyor ve toplum yenilenebilir enerjiye geçiş yaparken, yenilenebilir hedeflere mümkün olan en kısa sürede ulaşabilmek için israfı azaltmak hepimize düşüyor.