En iyi 3’ü 1 arada USB kabloları 2023


Günlük hayatımızda kaç farklı cihaz kullandığımızı düşünürsek, hemen hemen her birimizin şarj kablolarıyla dolu bir çekmecesi (veya kutusu!) vardır. İster microUSB’li eski Kindle, ister USB-C bağlantı noktasına sahip bir Android telefon veya Lightning konektörlü bir iPhone olsun, farklı kablo karmaşasıyla uğraşmak hızla sinir bozucu hale gelebilir. Neyse ki, en iyi 3’ü 1 arada USB kablolarından biri, işleri daha akıcı hale getirmeye kolayca yardımcı olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu kablolar üç farklı kablo türünün işlevselliğini bir kabloda birleştirir.

Çoğu, birden çok değiştirilebilir konektör türüyle (genellikle Lightning, USB Type-C ve microUSB) gelirken, bazılarında aynı anda birden fazla cihazın bağlanmasına ve şarj edilmesine olanak tanıyan bir noktadan dallanan birden çok alt kablo bulunur. . Anker ve Spigen gibi tanınmış markaların sunduğu en iyi 3’ü 1 arada USB kablolarından bazılarını derledik. Onlar hakkında her şeyi okuyun ve seçiminizi yapın!

Cihazlarınızı şarj etmeyi sorunsuz bir deneyim haline getirin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.