En iyi 100 W USB-C şarj cihazları 2023


Bir zamanlar, en iyi 100 W USB-C şarj cihazlarından birini almak, onun hantal, pahalı ve tescilli olacağı anlamına geliyordu. Şimdi Power Delivery ile, en güçlü dizüstü bilgisayarları bile hızlı bir şekilde şarj edecek ve dizüstü bilgisayarınızla birlikte Chromebook’lar ve telefonlar gibi daha düşük güçlü cihazları bile kolayca şarj edecek 160 W şarjı yolda olan 100 W şarj cihazları bulabilirsiniz. Galyum nitrür (GaN) bu şarj cihazı sınıfına girmeye başladığından, bu günlerde sahne 100 W şarj cihazlarında oldukça hızlı değişiyor.

Satın almayı düşünmeniz gereken 100 W USB-C şarj cihazları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

100W Şarj Cihazında Neler Aranmalı: Güç Dağıtımı

Aukey USB-C

(İmaj kredisi: Aukey)

Piyasada çok sayıda 100 W’lık çok bağlantı noktalı şarj cihazı var, ancak Güç Dağıtımı yoksa arkanı dön ve uzaklaş. Sadece yürü! Güç Sağlama USB-C bağlantı noktası olmadan 87 W veya daha fazlasını sunabilir – cihazlarınız destekliyorsa tercihen 20 V/5 A 100 W şarj – bu durumda yalnızca birkaç küçük cihazı şarj etmek için kullanışlıdır, düzenleme veya düzenleme yaparken bir dizüstü bilgisayarı şarj etmek için değil. oyun