En iyi 10 Gboard ipucu ve püf noktası


Gboard, Google’ın en az takdir edilen araçlarından biri olarak adlandırılabilir. Android telefonunuz için olağanüstü bir klavyeden çok daha fazlası. Gboard’u kullanarak konuşmayı metne dönüştürebilir, tamamen yeni emojiler icat edebilir, yabancı dilleri çevirebilir ve çok daha fazlasını başarabilirsiniz. Google’ın klavye uygulamasında uzmanlaşmak için bilmeniz gereken en iyi 10 Gboard ipucunu ve püf noktasını bir araya getirdik. Hadi başlayalım!

Emoji Kitchen’ı kullanarak emoji karışımları oluşturun

Gboard'da Google Emoji Mutfağı

(İmaj kredisi: Namerah Saud Fatmi)

Google, Gboard için harika Emoji Mutfağı ile her şeyi yaptı. Bunu, iki veya üç emojiyi birleştirerek yepyeni emoji kreasyonları hazırlayabileceğiniz deneysel bir klavye laboratuvarı olarak düşünün.

İle Gboard’un Emoji Mutfağı’nı kullanın özellik, herhangi birine gidin mesajlaşma uygulaması nereye yazabilirsiniz. Gboard açıldığında, virgül tuşunu basılı tutun ve küçük olanı seçmek için yukarı kaydırın emoji simgesi bu açılır.

(İmaj kredisi: Namerah Saud Fatmi / Android Central)

Sonra, için dokunun herhangi iki emoji seçin senin seçimin Seçimlerinize dayalı emoji karışımları Gboard’da görünecektir. Beğendiğiniz kombinasyonu seçin ve göndermek için ona dokunun.