Echo Show 10 ve daha fazla Echo ürünü de Prime Day’de indirimde


Amazon’un Prime Day’inde en son Echo Show 10, Echo Show 8 ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok akıllı ekran satışta


Evet, Prime Day burada bir kez daha fırsatlar sunuyor. Bu sefer Amazon Echo Show 10 üçüncü nesil hareketli HD akıllı ekranda ve şu anda 60$ indirim alan Alexa’da önemli tasarruflar elde ediyoruz, yani sizinkini 190$’a alabilirsiniz. Her iki renk seçeneği de kapmak için hazır. Ancak, yeni bir akıllı ekrana bu kadar para harcamak istemiyorsanız, birkaç ay önce piyasaya sürülen yepyeni Echo Show 8’i de düşünebilirsiniz ve şu anda 27’den sonra 95 dolara satılıyor. yüzde indirim, bu da 35 $ tasarruf anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Önceki nesil Echo Show 8 ile daha çok ilgileniyorsanız, 40 $ indirim aldıktan sonra 70 $ gibi düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz, bu da yüzde 36 $ tasarruf anlamına gelir. Bu akıllı ekran, 8 inçlik bir HD ekrana ve stereo sese sahiptir. Ancak daha ucuza yeni bir akıllı ekran almak istiyorsanız, şu anda yüzde 35 tasarrufla 45 dolara satılan önceki nesil Echo Show 5’i düşünebilirsiniz.

Ayrıca, satışta daha fazla Amazon ürünü arıyorsanız, aktif gürültü engelleme ve Alexa özellikli en yeni Echo Buds gen-2 kablosuz kulaklıkların yüzde 33 indirim aldığını göreceksiniz. Bu, kablolu şarj kutusuna giderseniz 40 $ tasarrufla 80 $ ‘a bir çift alabileceğiniz anlamına gelir. Veya aynı 40 $ tasarrufla 100 $’a kablosuz şarj kutusu seçeneğini edinin. Veya Alexa ile bir çift akıllı ses gözlüğü istiyorsanız, en son Echo Frames’i 175 $ karşılığında 75 $ tasarrufla alın.