Ebeveyn denetimlerine sahip en iyi yönlendiriciler 2023


Bunlar, ailenizin interneti sağlıklı ve üretken bir şekilde kullandığından emin olmanıza yardımcı olacak ebeveyn denetimli en iyi yönlendiricilerdir. Evden çalışan ve okuyan ailelerin sayısı arttıkça, görevde kalmak her zamankinden daha zor, bu nedenle bu yönlendiriciler size yardımcı olacaktır. TP-Link Archer AX50, ebeveyn denetimleri, hizmet kalitesi optimizasyonu ve antivirüs koruması sunan sağlam ve ücretsiz HomeCare yazılımının yanı sıra harika hızları ve kapasitesiyle mümkün olduğunca çok kutuyu işaretler. İşte evinizdeki herkesin internete güvenli erişimini sağlamak için bir avuç güvenilir yönlendirici.

Bunlar, ebeveyn kontrolü seçeneklerine sahip en iyi yönlendiricilerdir.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Half-Life 2'den bir başörtüsü yanında ASUS-RT-AX82U oyun yönlendiricisi

(İmaj kredisi: Samuel Contreras)

Ebeveyn denetimleri ücretsiz olarak dahildir

Satın alma nedenleri

+

Hızlı AX5400 Wi-Fi 6 hız

+

Dört Ethernet bağlantı noktası

+

ASUS AI Koruması dahildir

+

Ebeveyn Denetimleri ücretsizdir

+

AiMesh ile genişletme desteği

ASUS RT-AX82U, parlak RGB aydınlatması ve köşeli tasarımıyla biraz oyuncu havası verirken, ailenizin kontrolünü elinizde tutmanız için pek çok yazılım özelliğine sahip hızlı bir yönlendiricidir. RT-AX82U incelememiz, AX5400 çift bant bağlantısının, büyük indirmeler için yüksek hıza sahip birden çok cihaza ayak uyduracak kadar hızlı olduğunu buldu. Bu ekstra kapasite, bu yönlendiricinin hızlı bir internet bağlantısına ayak uydurmasına yardımcı olmak için çok önemlidir ve evde bir oyuncu varsa, bu iyi bir uzlaşmadır.