Düşündüğümüzden Fazla mı?! (video)AirPods Pro, Google Pixel 4a 5G ve daha fazlası bugün satışta

Apple’ın en yeni M1 MacBook Pro’su, Chromebook’ları ve monitörleri de indirimde

Her zamanki gibi, bugün resmi haberler anlaşmalarla başlıyor, çünkü bunların durmadığını biliyorsunuz. Şu anda B&H’de 50 dolar indirimli olan Google Pixel 4a 5G ile başlayalım ve giriş seviyesi varyantını ücretsiz gönderim ve 2 ücretsiz ürünle 449 dolara bırakalım. Ayrıca en son iPad Air’i 549 dolardan başlayan fiyatlarla 50 dolara alıyorlar. Amazon’a geçersek, Galaxy Tab S7+ 100 dolar indirimle 749 dolarda kalıyor. Galaxy Buds+ 40 dolar indirimli, geriye 110 dolar kalıyor. Mac arıyorsanız, 13 inç M1 MacBook Pro 100 dolar, 512 GB depolama modeli ise 1400 dolar. Bir Samsung telefon arıyorsanız, takas anlaşmaları hala devam ediyor, yani uygun bir cihazınız varsa S21 Ultra’yı 549 dolara alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılarda AirPods Pro, 16 inç MacBook Pro, TCL telefonlar ve daha fazlası hakkında daha fazla fırsatımız var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

OPPO Find X3 serisi lansmanı 11 Mart’ta yapılacak

Resmi haberlerle kalsak da, OPPO ile başlayan yoğun bir Mart ayı bizi bekliyor gibi görünüyor. Bir süredir Find X3 Serisinin sızıntılarını, lansman tarihleri ​​de dahil olmak üzere ele alıyoruz.. Ve şimdi gerçek anlaşmamız var. Şirket, 11 Mart’ta gerçekleşecek bir etkinlik için basın davetiyeleri göndermek üzere Twitter’a gitti. OPPO Find X3 Serisi Lansman Etkinliği adını verdikleri için burada bir sır yok, ancak “Rengi Uyandır” başlığı var. Bu son kısım büyük ihtimalle beklediğimiz 6.7 inçlik OLED ekranı ima ediyor ve bunun bazı etkileyici yetenekler getireceği söyleniyor. 3 telefon bekliyoruz ama Find X3 Pro’dan bahsetmişken, bu telefonun Snapdragon 888 SoC, 4500 mAh pil ile çalıştırılacağını, kutudan Android 11 ile çıkacağını ve tek bir varyantla geleceğini duyduk. 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile. Kameralara gelince, söylentiler Sony’den yeni bir 50MP lens ile üçlü bir kamera dizisine işaret ediyor ve bunun yaklaşık 1000 Euro’ya mal olması gerekiyor. Birkaç gün içinde ne alacağımızı göreceğiz.

OnePlus 9 Pro sızıntısı, 120 FPS’de 4K video çekimi için destek öngörüyor

OnePlus 9 / 9 Pro renk seçenekleri, sözde Mart lansmanından önce ortaya çıktı

OnePlus 9 serisi, OnePlus Watch lansman tarihi 23 Mart olarak tahmin edildi

Mart ayında alacağımız şeylerden bahsetmişken, bugün ele almamız gereken çok şey olduğu için dikkatimizi OnePlus’a çevirelim. Tarihten başlayarak, bu sabah erken saatlerde Ay’ın yüzeyini ve Dünya’yı çok uzakta gösteren bir resim içeren ve “Ufukta yeni bir şey var” başlığıyla yeni bir tweet attılar. Tweet, 8 Mart için bizi izlemeye devam etmemizi söylüyor ve bazı tahmincilere göre, bu özel tarihte, 23 Mart olduğu bildirilen etkinliğin resmi tarihini alacağız. Şu anda OnePlus 9R veya Lite, 9 ve 9 Pro dahil olmak üzere 9 Serisi için OnePlus’tan 3 telefon bekliyoruz. Başka bir bilgi kaynağı da, hangi operatöre sahip olduğunuza bağlı olarak değişen, almamız gereken renk çeşitlerini paylaştı. Kilidi açılmış varyantlardan bahsetmek gerekirse, normal 9 Astral Black, Arctic Sky ve Winter Mist alırken, 9 Pro’da Stellar Black, Forest Green ve Morning Mist olacak. Son olarak, kamera yetenekleriyle ilgili yeni bir sızıntımız da var. Gelen bilgiye göre OnePlus 9 Pro, 120 FPS’de 8K video, 4K video çekebilecek. 8 Pro ile elde ettiğimiz 60’ta 4K ile karşılaştırıldığında güzel bir artış. Yeni kamera kurulumu, 48 MP geniş açı ile birlikte Sony’den 50 MP ana sensör içermelidir. Ve demek istediğim, zaten Mart ayındayız, bu yüzden önümüzdeki birkaç hafta içinde sızıntılar oldukça yoğunlaşacak.

Kuo, katlanabilir bir iPhone’un 2023’te gelebileceğini tahmin ediyor

Apple, 2022’de ‘bazı iPhone’larda’ delik açacak: Kuo

iPhone SE yenilemesi, 2022’de daha hızlı bir çip ve 5G desteğiyle geliyor: Rapor

Son olarak, bugünün en sıcak haberleri için birinci bölüm, çünkü bu son zamanlarda bir tür tema haline geldi, hadi Apple’dan bahsedelim. Gelecek yıl ve sonrası anlamına gelen gelecekteki Apple ürünleriyle başlayalım ve bu yıl beklediğimiz şeyler için son segmenti bırakacağız. Evet, Ming Chi Kuo dün Apple’dan çok yakında beklememiz gereken şeyler üzerine öfkelendi. iPhone SE ile başlayalım, çünkü bu yıl yeni bir model alacağımıza dair bazı söylentiler duyuyorduk ama Kuo’ya göre bu yenileme 2022’ye kadar olmayacak. mevcut SE ile aynı tasarım, yani iPhone 8, zaten oldukça modası geçmiş hissettirdiği düşünüldüğünde biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Elbette en son A çip ile donatılacak ve 5G desteği getirecek. Bununla birlikte, görünüşe göre bu yılın ikinci yarısı için ertelenen iPhone SE Plus için hala söylentiler var. Kuo ayrıca, bazı iPhone’ların gelecek yıl delikli bir tasarıma sahip olabileceğini ve üretim verimlerinin yeterince iyi olması durumunda tüm 2022 modellerinin tasarımı kullanabileceğini iddia ediyor. Bu, Apple’ın Face ID’yi ekranın altına gizlemenin bir yolunu bulduğu veya Touch ID’ye bağlı kaldığı anlamına gelir. Son olarak, katlanabilir panelden bahsedelim, çünkü Kuo, katlanabilir panelin 2023’te bir süre sonra yaklaşık 7,5 ve 8 inç boyutlarında olacağını belirtiyor. Ancak, bu projenin “henüz resmi olarak başlamadığını”, yani bir tonlarca değişiklik ve muhtemelen gerçekleşmeyebilir bile.

Apple’ın yakın zamanda iPhone’lar için USB-C’yi KULLANMADIĞI bildiriliyor

iPhone 13 serisi, daha küçük bir çentik, daha büyük pil ve yükseltilmiş kamera teknolojisi sallayacak: Kuo

Son olarak, bugünün en sıcak haberi için, 2. bölüm yine… Kuo’nun bir yudum aldığı çok sert bir kahve, çünkü bu yılki iPhone’lardan bekleyebileceğimiz daha fazla şeye de değindi. USB-C hakkında konuşarak başlayalım, rapora göre, USB-C’nin iPhone programlarının kârlılığına zararlı olduğunu iddia ediyorlar, ancak su geçirmezlik özelliği aslında Lightning ve MagSafe’den daha düşük, yani Apple Lightning’i bırakırsa doğrudan USB-C’yi benimsemek yerine bağlantı noktası olmayan bir MagSafe iPhone’u tercih edin. Demek istediğim, sanırım mantıklı, MagSafe’in daha iyi olmasını umuyoruz. Gerçek iPhone’lara geçelim Kuo, daha önce duyduğumuz bazı söylentileri tekrarlayarak bize biraz güvence veriyor. Tüm iPhone 13 ailesinin, Cupertino’nun Face ID sensörlerini yeniden düzenlemesiyle aynı genişliğe sahip ancak daha ince hale gelen daha küçük bir çentiği destekleyeceğini iddia ediyor. Kuo, her iki Profesyonelin de bu yeni LTPO ekranıyla 120Hz yenileme hızı getireceğinden bahsediyor. Ayrıca, Profesyonellerden bahsetmişken, LiDAR sensörü görünüşe göre şimdilik bu 2’ye özel kalacak. Görünüşe göre tüm iPhone 13 modelleri, kameralarda yapılan diğer iyileştirmelerle birlikte sensör kaydırmalı görüntü sabitleme teknolojisini de getirecek. Ayrıca Qualcomm’un yeni Snapdragon X60 5G modemini, daha büyük pilleri alacağız ve yine USB-C kullanmayacağız.

Abone: http://bit.ly/pocketnowsub http://pocketnow.com

Bizi takip edin: http://flipboard.com/@Pocketnow http://facebook.com/pocketnow http://twitter.com/pocketnow