Dönen ekranlı Amazon Echo Show 10 satışa çıkıyor


Amazon Echo Show’un fiyatı 249,99 dolardır ve şu anda satın alınabilir.


Amazon geçen yıl eylül ayında yeni ürünlerini duyurdu. Bazıları zaten mevcut olsa da, Echo Show 10 henüz satışa çıkmamıştı. Artık Amazon Echo Show 10, e-ticaret sitesinde resmi olarak kullanıma sunuldu. 3. nesil Echo Show 10, konu tasarım olduğunda Nest Hub’dan biraz ilham alır. Ancak, kolunda bazı numaralar var. Cihaz, kullanıcıların hareketini algılamak için bilgisayar görüşüne ve ses tabanlı yerelleştirmeye dayanan ve kullanıcıyı çerçevede tutan, dönen 10 inçlik bir HD ekrana sahiptir. Bu nedenle, yakınlaştırma araması sırasında hareket ederseniz, ekran da dönecektir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Amazon Echo Show 10, sizi odakta tutmak için yakınlaştıran 13 MP kamerayla birlikte gelir. Ayrıca, gizliliğe önem veren ihtiyaçlarınız için özel bir kamera deklanşör düğmesi vardır. Ayrıca “Alexa, hareketi kapat” da diyebilirsiniz. Cihaz, tamamen sessiz olan fırçasız bir motora dayanır, bu nedenle ekran dönerken hareket eden parçaları duymazsınız. Ayrıca, ekranın yanında, çift ön hoparlör ve bir woofer’dan oluşan ses aksamı da hareket ediyor. Bu nedenle ti, kendisini oda akustiğine göre ayarlayan yönlü bir ses çıkışı sağlar.

Amazon Yankı Gösterisi 10

Yeni Alexa Guard hizmetini etkinleştirirseniz, Uzakta Modu, Echo Show 10’u çevresinin 360 derecelik canlı görüntülerini iletebilen bir uzak akıllı kameraya dönüştürür. Böylece bir gözetleme kamerası görevi görür. Ayrıca hareket algıladığında sizi bilgilendirecek ve Alexa uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuzdaki hareketin canlı yayınını anında gösterecek. Güzel ekranda art arda Netflix izleyebileceğiniz için cihaz aynı zamanda bir medya aktarıcıdır. Alexa’yı daha da duyarlı hale getirmek için cihaz üzerinde doğal dil işlemeye dayanan AZ1 Neural Edge işlemci tarafından desteklenmektedir.

Amazon Echo Show’un fiyatı 249,99 dolardır ve şu anda satın alınabilir.

Amazon Echo Show 10’u Satın Alın