Dizüstü bilgisayarlar ve Chromebook’lar için en iyi USB mikrofonlar 2023


Chromebook’lar veya gerçekten herhangi bir dizüstü bilgisayar için en iyi USB mikrofonlar arasında seçim yaparken, tak ve çalıştır bir şey istersiniz, sürücü gerekmez. Chromebook’lar geçmişe göre daha yetenekli ve daha iyi desteğe sahip, ancak en az direnç göstermenin yolu, ChromeOS veya CPU’nuza güvenmeden ses işlemeyi kendi başına gerçekleştiren bir mikrofon bulmaktır. Neyse ki, en hafif dizüstü bilgisayarlarda kayıt yapmanızı sağlayan birkaç USB mikrofon var.

Test testleri! Bunlar, Chromebook’unuz için en iyi USB mikrofonlardır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Chromebook için En İyi USB Mikrofonlar: Sesiniz için alışveriş yapın

Lenovo Flex 5 Chromebook gibi Chromebook’lar harika makinelerdir, ancak bazen özellik kümeleri sınırlıdır ve Chromebook’unuz için bazı aksesuarlar eklenerek daha iyi hale getirilebilir. Windows ve Mac’ten farklı olarak Chromebook’lar, USB mikrofonları ne kadar iyi entegre edebilecekleri konusunda sınırlıdır. Tak ve çalıştır özelliği harikadır, ancak Play Store’da bulabileceğiniz herhangi bir içeriği kaydetmek için üçüncü taraf yazılımlara ihtiyacınız olacaktır. Artık çoğumuz evden çalışırken, özellikle video konferansın iletişim kurmanın temel yollarından biri haline gelmesiyle, iyi bir ses ekipmanına olan ihtiyaç her zamankinden daha önemli.