Diablo Immortal: Nasıl XP kazanılır ve hızla seviye atlanır?


Diablo Immortal, esasen diğer Diablo oyunları gibi çalışır ve bu, özellikle seviyeleri geçme yönü söz konusu olduğunda doğrudur. Immortal’da 60’lık bir seviye sınırı ayarlandığında, oyuncular erken seviyelerde hızla ilerlediklerini ancak 30’larda bir duvara çarpmaya ve biraz daha yavaş seviye atlamaya başladıklarını görecekler. Oyunun son aşamalarında ilerlerken, Diablo Immortal’ın oyunsonuna daha hızlı ulaştığınızdan emin olmak için birkaç yeni rutin uygulamanız gerekecek.

Oyunla ilgili kendi deneyimlerimizden sonra hem yeni hem de geri dönen Diablo Immortal oyuncuları için nasıl daha hızlı XP kazanılacağına dair birkaç ipucumuz var. Umarız bunlar oyunla geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir ve oyundaki zamanınızı daha da keyifli hale getirir.

Bir bölgede çok uzun süre kalmayın

şeytan ölümsüz

(İmaj kredisi: Blizzard)

Bu kulağa mantıksız gelse de, oyuna girdikten sonra mantıklı geliyor. İlk başlarda, Diablo Immortal’da ilerlemeye başlarken nispeten büyük bazı haritalara atılacaksınız. Bununla birlikte, başlangıç ​​alanlarında kalmak ve çeteleri ve gizli alanları temizlemek cazip gelse de, bunu yaparak yalnızca kendinizi yavaşlatırsınız.