Diablo Immortal: Android’de yeni başlayanlar için ipuçları ve püf noktaları


Diablo Immortal esas olarak diğer Diablo oyunları gibi çalışır, bu nedenle hayranlar oyunun mobil versiyonuna daldıklarında ne bekleyecekleri konusunda iyi bir fikre sahip olsalar da, yeni gelenlerin aşina olamayacakları pek çok şey olabilir. Eski Diablo oyunlarının 1:1 yeniden yaratımını arayanlar bir şok yaşayabilir, ancak bu, oyunun anlaşılmasının inanılmaz derecede zor olduğu anlamına gelmez. İster Diablo bilginizi tazelemek ister sizi daha iyi hale getirecek herhangi bir ipucu arıyor olun, başlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Oyunla ilgili kendi deneyimlerimizden sonra hem yeni hem de geri dönen Diablo Immortal oyuncuları için birkaç ipucumuz var. Umarız bunlar oyunla geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir ve Sanctuary dünyasını ilk kez keşfederken karşılaşabileceğiniz sorunları azaltır.

Size uygun ayarları bulun

Diablo Immortal Ayarları Ekran Görüntüsü

(İmaj kredisi: Android Central )

Diablo Immortal’a ilk kez atlarken herkesin yapması gereken ilk şeylerden biri, doğrudan ayarlar menüsüne gitmektir. Oldukça geniş bir seçenek listesi sayesinde oyuncular, oyunlarını oynadıklarında tam olarak nasıl görünmesini ve nasıl hissetmesini istediklerini ustalıkla ayarlayabilecekler – ve ister inanın ister inanmayın, bu çok büyük bir anlaşma.