Dell’in G15 5520 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, iPad Air, iPhone 12 Pro Max ve daha fazlası


Dell G15 5520 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Dell G15 5520 Oyun Dizüstü Bilgisayarı Uzun


Kaynak: Dell

Bugünün en iyi fırsatları seçimine, 150$’lık bir indirimden sonra şimdi 1.250$’a satılan Dell G15 5520 15,6 İnç Oyun Dizüstü Bilgisayarı ile başlıyoruz. Bu model, FHD 120 Hz yenileme hızına sahip ekran, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama alanı, NVIDIA RTX 3060 6 GB GDDR6 grafik kartı ve Spector Green renk seçeneğinde Windows 11 ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, sizinkini Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 512 GB SSD ve NVIDIA RTX 3050 4 GB GDDR6 grafik kartıyla Dark Shadow Gray’de 925 $ karşılığında da alabilirsiniz, ancak yalnızca 75 $ tasarruf edebileceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ve çok daha uygun fiyatlı bir şey istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 14’lük tasarruf anlamına gelen 47$’lık bir indirimden sonra şu anda 293$’a satılan yeni bir Lenovo Tab P11 Plus Tablet almayı da düşünebilirsiniz. Bu modelde 11 inç 2K ekran, 4 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve MediaTek sekiz çekirdekli işlemci bulunuyor. Ayrıca dizüstü bilgisayarları için yeni bir bağlantı istasyonu arayanlar için harika bir haberimiz var, çünkü Belkin Thunderbolt 4 Dock Pro şimdi yüzde 16 indirimle 337 dolara satılıyor.

Dell G15 5520 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Dell G15 5520 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Dell G15 5520 15,6 İnç Oyun Dizüstü Bilgisayarı, 120 Hz yenileme hızı, tonlarca RAM, depolama alanı ve en sevdiğiniz oyunları çalıştırmak için fazlasıyla yeterli güce sahip büyük bir 15,6 inç FHD ekrana sahiptir.

iPad Air

2022 Apple iPad Air uzun

Kaynak: elma

Seçimimizin ardından, 64 GB depolama alanına sahip yalnızca Wi-Fi sürümünde 40 ABD doları indirim kazandıktan sonra şimdi 559 ABD dolarına satılan iPad Air’in 2022 sürümü geliyor. En yeni iPad Air, farklı renk seçeneklerinin neredeyse her biri için bu özel teklifi alıyor. Ancak, Starlight versiyonundan uzak durmak isteyebilirsiniz, çünkü bu, 30 $’lık bir indirimden sonra 569 $’a satılan tek versiyondur.

iPad Air, True Tone özellikli 10,9 inç Liquid Retina ekran, P3 geniş renk, yansıma önleyici kaplama, Apple’ın M1 işlemcisi, arkada 12 MP Geniş kamera ve Orta Sahne özellikli 12 MP Ultra Geniş ön kamera ile birlikte gelir. görüntülü aramaları sevenler.

Ayrıca, 50 $ indirim aldıktan sonra şimdi 749 $ karşılığında satılan üst düzey 11 inç iPad Pro modelini de seçebilirsiniz. Bu model ayrıca bir M1 işlemciye sahiptir, ancak 128 GB depolama alanı ile başlarsınız, ancak seçim yapabileceğiniz yalnızca iki farklı renk seçeneği vardır.

2022 Apple iPad Air Mor PBI

Apple iPad Air

Apple’ın en yeni iPad Air’i 10,9 inç ekran, güçlü M1 çip, yeni renk seçenekleri, ikinci nesil Apple Pencil desteği ve diğer şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. Mevcut iPad modellerini yükseltmeyi planlayanlar için piyasadaki en iyi seçeneklerden biri.

iPhone 12 Pro Maks

Heyecandan Sonra iPhone 12 Pro Max

Şimdi bazı ilginç iPhone fırsatları bulacağınız Woot.com’a gidiyoruz. Yenilenmiş durumda 800 $ gibi düşük bir fiyata satılan iPhone 12 Pro Max ile başlıyoruz. Bu, birkaç çizik ve belki burada burada bir çınlama ile ikinci el bir cihaz alacağınız anlamına gelir. Ancak endişelenmeyin, yeni bir kılıf alırsınız ve yeni iPhone’unuz yeni gibi görünür.

Ayrıca, istediğiniz depolama alanına bağlı olarak önceki nesil iPhone 11 serisinde 330 dolardan başlayan bazı ilginç fırsatlar bulacaksınız. Şimdi, bu fırsatlar yalnızca 23 Temmuz’a veya tükenene kadar geçerli olacağından, acele etmenizi öneririm.

iPhone 12 Pro Maks

iPhone 12 Pro Max çok hızlı ve harika görünüyor, ancak Apple’ın piyasadaki en iyi cihazlarından biri olduğu için onu diğerlerinden üstün kılan kamera donanımı ve Dolby Vision HDR ve Apple ProRAW gibi püf noktaları.

Razer Huntsman Elite Oyun Klavyesi

Razer Huntsman Elite Uzun

Kaynak: Razer

Razer Huntsman Elite Oyun Klavyesi ve diğer harika oyun klavyelerinde de tasarruf sağlandı. Bu model yüzde 40 indirimle geliyor, bu da 80 $ indirim aldıktan sonra bir tanesini 120 $ karşılığında eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, yazmayı ve bastıkları her tuşu hissetmeyi sevenlere hitap edebilecek tıklamalı optik anahtarlarla birlikte gelir.

Bununla birlikte, daha çok oyunla ilgileniyorsanız, yüzde 31 indirim aldıktan sonra hat anahtarları ve 90 ABD doları fiyat etiketi ile gelen Razer Huntsman Mini 60% Oyun Klavyesine göz atabilirsiniz. Ve benzer bir fiyat etiketi ile daha fazla seçenek aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 23 indirim aldıktan sonra 100 dolara satılan SteelSeries Apex 7 TKL Kompakt Mekanik Oyun Klavyesini de düşünebilirsiniz.

Razer Huntsman Elite Oyun Klavyesi ürün kutusu resmi

Razer Huntsman Elite Oyun Klavyesi

Razer Huntsman Elite Oyun Klavyesi, eski mekanik anahtarlardan daha hızlı olan ışık tabanlı çalıştırma kullanan Razer Optik anahtarlarla birlikte gelir. Ayrıca Razer Chroma ve diğer şaşırtıcı özelliklerle en üst düzeyde kişiselleştirme ve oyun deneyimi elde edersiniz.

Kasa Akıllı Ampul

Kasa Akıllı Ampul Uzun

Kaynak: TP-Link

Son olarak, yüzde 41’lik büyük bir indirim aldıktan sonra 13 $’a satılan ve 9 $ tasarruf sağlayan Kasa Akıllı Ampulümüz var. Bu akıllı ampul, 850 lümenlik tam renk değiştirme ve kısma olanaklarıyla birlikte gelir ve en iyi yanı, Alexa ve Google Home ile uyumlu olmalarıdır.

Ayrıca, yüzde 10 indirimden sonra 63 ABD dolarına satılan Philips Hue Bluetooth Gradient Ambiance Smart Lightstrip 3 ft uzantısını almayı veya size yardımcı olacak sayfa kuponunu ekledikten sonra 180 ABD dolarına Govee Glide Hexa Işık Panelleri almayı da düşünebilirsiniz. 20 $ tasarruf kazanın.

Kasa Akıllı Ampul

Kasa Akıllı Ampul

Geniş bir renk yelpazesi, kısma özellikleri ve diğer harika özelliklerle birlikte gelen Kasa Akıllı Ampul ile havayı ayarlayın.