Cricket Wireless vs. Boost Mobile: Hangi operatörü almalısınız?


Cricket Wireless ve Boost Mobile, son birkaç yılda temel planlarında oldukça radikal değişiklikler gördü. Cricket’ın planları, sınırsız planları ile çok hatlı hesaplar için sağlam tasarruflarla her zamankinden daha rekabetçi. Boost Mobile, yalnızca tek bir hattı olan biri için daha anlamlıdır ve bazı birden fazla ay seçenekleriyle, Boost ile tasarruf etmenin hala yolları vardır. Boost ayrıca, Meksika’ya yapılan aramaların yanı sıra ülkeyi ziyaret ederken verilerle birlikte gelen Todo Mexico da dahil olmak üzere bazı harika eklentilere sahiptir.

Cricket Wireless ve Boost Mobile: Kaç hatta ihtiyacınız var?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

S20+'da Boost Mobile web sayfası

(İmaj kredisi: Samuel Contreras / Android Central)

Cricket ve Boost arasındaki temel farklardan biri, çok satırlı indirim desteğidir. Cricket, beş hatta kadar çok hat indirimlerinden yararlanan en büyük üç planıyla burada açık ara lider. Boost, 12 aylık planlarında mevcut olan en iyi değerlerden bazılarıyla, çok aylık planlara daha fazla odaklanır. Yalnızca bir veya üç aylığına kaydolabiliyorsanız, fiyatlarınız her ay ortalama olarak daha yüksek olsa da, yine de Boost ile seçenekleriniz vardır.

Yatay olarak kaydırmak için kaydırın
Başlık Hücresi – Sütun 0 Kriket Kablosuz Mobili Artırın
AT&T T mobil
Uluslararası arama Mevcut Mevcut
Meksika ve Kanada Sınırsız planlara dahildir Eklenti mevcut