Creative Sound Blaster Katana V2X incelemesi: Bu oyun soundbar’ı küçük odalar için idealdir


Creative, 2022’nin başlarında Katana V2 oyun soundbar’ını piyasaya sürdü ve Bluetooth 5.0, altta RGB aydınlatmalı fırçalanmış metal kaplama, USB-C bağlantısı ve iyi EQ özelleştirmesi gibi iyi bir özellik karışımı sunuyor. Katana V2’yi hala yatak odamda XGIMI Aura lazer projektörle kullanıyorum ve kullanım durumum için harika bir seçenek.

Marka şimdi ses çubuğunun Katana V2X adlı daha küçük bir versiyonunu sunuyor. Burada pek bir şey değişmedi, temel fark, 5,25 inçlik bir sürücüye ev sahipliği yapan daha küçük bir subwoofer – normal Katana V2’nin 6,5 inçlik bir sürücüsü var. Soundbar kısmı neredeyse hiç değişmedi ve biraz farklı bir yüzey dışında, standart V2 ile aynı.

Creative Sound Blaster Katana V2X incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Creative de boyutları değiştirmedi ve haklı olarak V2X’te aynı kapsamlı bağlantı seçenekleri paketini sunuyor. Buna Bluetooth 5.0, HDMI ARC, optik ve aux girişi, USB-C ve SXFI çıkışı dahildir. Creative’in Sound Blaster akustik motoru ve uzaktaki düşmanları daha doğru bir şekilde duymanızı sağlayan oyun odaklı İzci Modu da bozulmamış durumda.

Creative Sound Blaster Katana V2X incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

V2X’in ses çubuğu kısmı, yanlarda çift 0,75 inç tweeter ile birlikte aynı çift 2,5 inç orta sınıf sürücüleri kullanır ve genel sistem 90W RMS üretirken – V2’den 36W daha az – gözle görülür bir fark yoktur ses kalitesinde. Subwoofer daha uzun ve daha incedir ve bu, onu küçük odalar için daha da iyi bir seçenek haline getirir.