Creative Sound Blaster Katana V2 incelemesi: Oyun oynamak için kolayca 500 doların altındaki en iyi ses çubuğu


Creative, ev ses sistemi alanında güçlü bir temele sahiptir ve en yeni soundbar’ı, son üç yılda bu alanda gösterdiği çabaların bir kanıtıdır. İlk nesil Katana’da çok şey vardı ve oyuncular için özel olarak tasarlanmış bir bütçe seçeneği olacak şekilde tasarlandı ve Katana V2 de benzer bir çizgi izleyerek biraz daha öne çıkmasını sağlayan birkaç yeni özellik aldı.

Yeni başlayanlar için, Katana V2 çok daha fazla ses çıkarır ve Bluetooth 5.0 bağlantısına, Creative’in mükemmel SXFI sanallaştırma teknolojisine ve oyun odaklı yeni özelliklere sahiptir. Creative, 1.000 $’lık SXFI Carrier’ın fikirlerini birleştirdiğini ve Katana V2’yi genel olarak çok daha iyi bir ürün yapmak için burada kullandığını söylüyor. Katana V2’yi üç aydan fazla kullandım ve bunun bugün oyun oynamak için bulabileceğiniz en iyi ses çubuğu olduğunu söyleyebilirim – özellikle 500 doların altında.

Creative Katana V2: Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik

Creative Sound Blaster Katana V2

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Creative, Katana V2’yi 2021’in sonunda tanıttı ve soundbar, Ocak 2022’den itibaren küresel pazarlarda ilk kez sahneye çıktı. Başlangıçta 330 ABD dolarına çıktı, ancak şu anda ABD’de Amazon’da 50 ABD doları artışla 380 ABD dolarına satılıyor.