Cosmonious High, tek elle kullanım modu ve daha fazlasıyla erişilebilirlik güncellemesi alıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Sanal gerçeklik macera oyunu Cosmonious High bugün yeni erişilebilirlik özellikleriyle birlikte Meta Quest 2 ve SteamVR için ücretsiz bir güncelleme alıyor.
  • Erişilebilirlik Güncellemesi, öğretici hatırlatıcıların yanı sıra otururken veya tek elle oynama yeteneği ekler ve nesneleri daha kolay tutmayı sağlar.
  • Ayrıca, etkileşimler ve yetenekler için daha fazla simge ve daha belirgin bir şekilde öne çıkan karakter zamirleri ile daha fazla kapsayıcılık getiriyor.

Geliştirici Owlchemy Labs, uzaylı lisesinde en iyi notları almaya çalışırken özel güçlere sahip olmayı konu alan sanal gerçeklik macera oyunu Cosmonious High’ın bugün, oyunu oynamak için daha fazla yol sağlayan daha fazla erişilebilirlik özelliği sunan ücretsiz bir güncelleme aldığını duyurdu.

Erişilebilirlik Güncellemesi, bazıları istenildiği zaman açılıp kapatılabilen birkaç yeni yaşam kalitesi ayarı ekler. Tek El Modu, oyuncuların yalnızca bir VR veya Meta Quest 2 denetleyici kullanarak oyunu tek elle oynamasına izin verir ve yalnızca bir denetleyici senkronize edilirse otomatik olarak algılanabilir.