Corsair oyun çevre birimleri şu anda satışta!


Amazon’un en son fırsatları, satışta klavye ve kulaklık bulabileceğiniz Corsair’den çeşitli oyun ürünlerini içeriyor


Dışarıdaki oyuncular için harika haberlerimiz var. Amazon, şu anda yüzde 16 indirim gören Corsair K95 RGB Platinum Mekanik Oyun Klavyesi ile başlayan ve bu harika görünümlü tam klavyeyi 166,58 ABD dolarına bırakan birkaç Corsair oyun çevre biriminde bazı tatlı fırsatlar sunuyor. Bu seçenek, altı adet programlanabilir makro tuşu, USB geçidi, medya kontrolleri, Cherry MX Speed ​​anahtarları ve tabii ki bir RGB LED arka ışığı ile birlikte gelir çünkü RGB aydınlatması olmayan bir oyun klavyesi olmazdı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, yüzde 26 tasarruf anlamına gelen 52 $ indirimden sonra biraz daha uygun fiyatlı olan Corsair K95 RGB Platinum XT Mekanik Oyun Klavyesini de satın alabilirsiniz. Ayrıca biraz daha pahalı olacak olan Corsair K70 RGB MK.2 SE Mekanik RAPIDFIRE Oyun Klavyesini 27 $ indirimden sonra 153 $ olarak da düşünebilirsiniz. Bu klavyede ayrıca USB Geçişi, medya kontrolleri bulunur, ayrıca çift vuruşlu tuş başlıkları ve Cherry MX Speed ​​anahtarları elde edersiniz. Ancak en uygun seçeneği arıyorsanız, şu anda 20 $ indirimden sonra 90 $ karşılığında mevcut olan Corsair K65 RGB MINI %60 Mekanik Oyun Klavyesine göz atabilirsiniz. Bu seçenek, her tuş için özelleştirilebilir RGB arka aydınlatma, Cherry MX Speed ​​mekanik anahtarlar, ayrılabilir bir USB-C kablosu ve AXON Hiper işleme teknolojisi içerir.

  • Corsair K95 RGB Platinum Mekanik Oyun Klavyesi ürün kutusu resmi

    Corsair K95 RGB Platin Mekanik Oyun Klavyesi

  • Corsair K70 RGB MK.2 SE Mekanik RAPIDFIRE Oyun Klavyesi ürün kutusu resmi

    Corsair K70 RGB MK.2 SE Mekanik RAPIDFIRE Oyun Klavyesi

  • Corsair Void RGB Elite Kablosuz Premium Oyun Kulaklığı ürün kutusu resmi

    Corsair Void RGB Elite Kablosuz Premium Oyun Kulaklığı

Ayrıca Corsair Void RGB Elite Kablosuz Premium Oyun Kulaklığı’nda 10$’lık indirimden sonra 90$’a satılan bazı harika fırsatlar bulduk. Bu kablosuz kulaklık, 7.1 surround ses özelliğine sahiptir. En yeni oyun konsolları, PC’niz ve daha fazlası ile çalışacaktır. Corsair HS70 Bluetooth kulaklık, 29 $ indirimden sonra 71 $’a giden bir başka harika seçimdir ve HS60 Haptic Stereo Oyun Kulaklığı 40 $ indirim görür, yani 90 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.